Ana sayfa Banka Haber Finansbank En Para Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank En Para Hesabı Nasıl Açılır?

0
Finansbank En Para Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank En Para hizmeti ile müşterilerine bir çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar hem banka komisyonlarında hem de yatırım hesaplarında oldukça faydalı olmaktadır. İnternet bankacılığı üzerine oldukça kaliteli bir ürün sunan Finansbank, En Para ürünü kullanan müşteri sayısını kısa bir süre içerisinde hızlı bir şekilde artırmıştır. Finansbank En Para hesabının özelliklerini ve Finansbank En Para hesabı nasıl açılır diye merak ediyorsanız yazımızın devamında sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Finansbank En Para hesabı özellikleri

En Para özelliklerinde öncelikle çoğu kişiyi ilgilendiren banka komisyonlarından başlamak doğru olacaktır. Bildiğiniz gibi banka hesaplarından sık olarak para transferi yapanlar işlem ücretleri ödemektedir. Bu ücretleri hem bankanın şubelerinden yapacağınız işlemlerde hem de internet bankacılığı üzerinden yapacağınız işlemlerde ödemektesiniz. Finansbank En Para hesabının en büyük özelliklerinden biri işlem ücreti almamaktadır. İstediğiniz kadar eft ve havale işlemi yapabilirsiniz. Hiç bir işleminiz de ücret alınmayacaktır. Ayrıca bankaların hesaplardan aldığı hesap işletim ücreti de En Para hesabında yok. Ücretsiz olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olan işlemler avantajlarının yanında zengin faizi de vermektedir. Yatırım hesabı açtığınızda En Para küçük meblağdaki paralarınıza dahi zengin faizi adı altında yüksek faiz vermektedir. Bu da yatırım hesabı açarak parasından faiz kazanmak isteyenler için oldukça önemlidir. Son olarak En Para kartı ile avantajlı alışverişlerde yapabilirsiniz.

 

Finansbank En Para Hesabı nasıl açılır?

Finansbank Enpara.com ayrıcalıklarından yararlanmak için başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. sizden en kısa sürede randevu alacak olan yetkililer sizi vereceğiniz adresinizde ziyaret ederek kartınızı açık şekilde teslim edeceklerdir.  Bu işlem süresi 1-3 gün arası olmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin