Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank Bayram Kredisi

0
Finansbank Bayram Kredisi

2016 yılının yaklaşan Ramazan Bayramın münasebetiyle bankalar geleneksel bayram kredilerinin birer birer açıklama başladılar. Bayram kredisi veren bankalardan biri de Finansbank’tır. FinansbankGünde 9 TL ile 36 ay vadeyle 7.500 TL kredi” sloganıyla bayram kredisini tanıttı.

Finansbank bayram kredisinde 3 ay sonra Eylül ayında ödemeye başlanmaktadır. Üstelik Finansbank müşterileri internet ve mobil bankacılığı sistemlerinden yapacakları bayram kredilerini hemen alabilmektedir. Onaylanan kredi müşterilerinin hesaplarına transfer edilmektedir. Hayat sigortası zorunluluğu olduğu bayram kredisinde ortalama 190 TL hayat sigortası bedeli alınmaktadır.

Ayrıca 40 TL’de kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Finansbank bayram kredisine başvurmak isteyenlerin ilk başvuracağı kanal SMS yoludur. T.C kimlik numarasının 5030’a gönderilmesiyle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonuçları yine size ait telefona mesaj gönderilerek bilgi verilmektedir. SMS kredi onayı sadece bir ön onaydır. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi notu ve gelir durumuna göre kredi talep miktarında değişiklik yapılabilmektedir.

Yine Finansbank’ın web sitesinden veya internet – mobil bankacılığı sistemlerini kullanarak bayram kredisi talebinde bulunabilir. Kredi talebi onaylanan Finansbank müşterisi olmayan kişiler, nüfus cüzdanı, ikametgâh belgesi ve gelir belgelerini banka şubelerine ibraz etmek zorundadır. Finansbank bayram kredisinde uygulanan faiz oranları aylık %1.23 oranından başlamaktadır. Bu faiz oranı müşterinin kredi notunuzla ters orantılı olup faiz oranında yükselme yaşanacaktır.

7.500 TL kredi kullanan kişiler 36 ay boyunca 270 TL taksit ödemesi yapacak ve 36 ay sonra ödenecek toplam tutar 9.720 TL ücret ödenecektir. Kullanılan 7.500 TL’lik kredide kredi kullanan kişinin kesintilerden sonra eline geçecek toplam tutar ise 7.275 TL’dir. Yine 3 ay ertelemeli bayram kredisi kullanacak kişiler ise 33 ay boyunca aylık 297 TL ödeme yapıp 33 ay sonra ödenecek toplam tutar 9.801 TL ödeme yapacaktır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin