Ana sayfa Altın Finansbank Altın Hesabı

Finansbank Altın Hesabı

0
Finansbank Altın Hesabı

İnsanlar hayatlarında çalışarak elde ettikleri belli birikimlere sahiptirler. Bu birikimlerini altına dönüştüren insanlar, evde saklayarak çalınma, kaybolma ya da değerini kaybetme gibi çeşitli olumsuz durumlara sahip olduklarını bilirler. Buna önlem almak amacıyla Finansbank altın hesabı açtırarak ellerinde olan yüzük, küpe, bilezik, çeyrek ve daha sayılabilecek her türlü ziynet eşyasını bankalara götürerek gram cinsinden hesaplanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hesaplanan altınlar açtırılan altın hesabına yatırılarak güvence altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Finansbank da düzenlenen altın günlerini takip ederek altınlarınızı daha yüksek fiyattan grama dönüştürme imkânı sizleri beklemektedir.

Altın hesabınız da bulunana altınları dilediğiniz zaman satma hakkı da müşterilere sunulmuştur. Altın hesabı açtıracak olan insanlar belli avantajlara sahiptirler. Bu avantajların arasında birinci olarak altınlarınız 24 ayar gram altın cinsinden gerçek değeri ile hesaplanarakken doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Altınlarınızı vadeli altın hesabına aktararak faiz artış garantisini kazanabilirsiniz. Böylece altın birikimlerinizin artmasını sağlarsınız. Açtırılan Finansbank altın hesabı sayesinde altınlarınızı çalınma ya da kaybolma tehlikesi ortadan kalkmaktadır. Bazı insanlar bankalardan kasa kiralayarak altınlarını orada saklamayı uygun bulurlar. Ama kasaya belli bir kasa açtırma masrafı öderler.

Altın hesabı açtıran müşteriler kasa masraflarından da kurtulurlar. Özellikle her gün belirlenen alım satım kurlarını da inceleyerek avantajlı olarak altın alım satımlarından faydalanabilirsiniz. Bankalara götürülen altınların gerçek değerleri İstanbul Altın Rafinerisi uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Bu da altınlarınızın tam değerinde hesaplanmasını sağlamaktadır.

İnsanlar bankalara gelerek ister vadesiz altın hesabı isterlerse de vadeli altın hesabı açtırabilirler. Vadesiz altın hesabı cinsinden hesaplanan altınların vadeli altın hesabına aktarılarak altınlarınızın birikimlerini arttırabilirsiniz. İnsanlar Finansbank altın hesabı sayesinde istedikleri şekilde birikim yapma imkânına sahiptiler. Vadesiz altın hesabına sahip olan insanlar hesapta bulunan altınları istedikleri an satabilirler. Vadesiz altın hesaplarında herhangi bir faiz uygulaması bulunmamaktadır.

Altın fiyatlarında ki düşüş ya da yükselişleri belirlenen kur listeleri ile öğrenebilirsiniz. Altın hesabından herhangi bir hesap işletim ücretinin de alınmaması müşterileri sevindiren bir durumdur. Açtırılan altın hesabında herhangi bir açılış tutarı bulunmamaktadır. Enpara.com üzerinden de altın alımı ya da satımı yapabilirsiniz. Ama bilinmesi gereken bilgilerden bir tanesi de enpara.com da fiziki altın yatırımı yapılmadığı gibi altın çıkarımı işlemi de gerçekleştirilmemektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin