Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Fibabanka Kredi Hesaplama

Fibabanka Kredi Hesaplama

0
Fibabanka Kredi Hesaplama
bankatik.net fibabanka kredi başvurusu

Fibabanka uzun yıllardır özel bir kuruluş olarak uzun yıllar ülkemizde güvenilir bir banka olarak hizmet vermiştir.Baktığınızda kredi mevduat,sigortacılık gibi hizmetleri vardır.

İnsanlara hizmet için kesinlikle birebir bankadır.Baktığınız zaman son derece kaliteli ve güzel bir geçmişi vardır.Baktığınızda uzun yıllar hizmet vermiş yeni yeni sistemleri çıkarmış ve kredi sistemleri olarak en iyi bankadır.Bankaların genel itibariyle kredi üzerinde durduğu hassaslığı Fibabanka son derece kaliteli bir şekilde kredi sistemi oluşturmaktadır.

Kredi sistemlerinde kayıt olmak ve bir kredi almanız için Fibabanka banka şubelerine gidiniz.Oradan bireysel bölümlerden kredi hakkında bilgi alabilirsiniz.Onların size soracağı mal varlığınız,aylık geliriniz ve istediğiniz ücrettir.

Çünkü verilen bilgilerinizle kredi alma şansınız artacak ve finansörler ona göre ödeme planları çıkaracaktır. Çıkarılan ödem planlarını ve sistemlerini onayladığınız zaman kredi alırsınız. Baktığınız zaman finansörler sizin için çabalar çünkü siz ödediğiniz zaman banka kazanacaktır. Banka kazandığında finansör kazanacak yani gene banka karlı olacaktır.Şimdi Fibabanka ait toplamda 3 adet kredi vardır.İlk kredi sistemi ihtiyaç krediniz.

Dediğimiz üzere ihtiyaç kredisi bir ihtiyaç doğrultusunda acil olarak belirlenen bütçeye verilen kredidir.İlk olarak 5000 TL’lik bir ihtiyaç kredisini inceleyeceğiz. Altı aylık bir vade seçtiğiniz de 5000 TL krediye yaklaşık 400 TL gibi faiz ödemektesiniz. Fakat durumunu müsait değil ise yani aylık 900 Türk lirası gibi bir kredi ödeyemeyecek durumda iseniz bunu yarıya çekebilirsiniz.Fakat vade arttığı için ödeyeceğiniz faizde artacaktır.

Bu sefer faiz olarak aldığınız kredinin üzerine 600 Türk lirası koyarak ödeyecek ve taksit olarak da 460 TL ödeyeceksiniz. Bu demek oluyor ki kendinize göre değişimler yapabilirsiniz. Fibabanka’sı en az 3.000 TL ile 30.000 TL arası ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Baktığınızda 30.000 TL ihtiyaç kredisinde 150 Türk lirası dosya masrafı ve 2000 TL gibi bir fiyatta faiz ödemektesiniz.Bu oranlara Taşıt kredisinde bakalım.Baktığınızda 20.000 Türk Lirası kredi karşılığında 28.000 Türk Lirası kredi ödersiniz.Bu demek oluyor ki kredinin cinsine ödeme vadesine ve aylık taksit sayısına göre kredi hesaplanmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin