Ana sayfa Banka Haber Faizsiz Senetsiz Kredi Veren Yerler

Faizsiz Senetsiz Kredi Veren Yerler

1
Faizsiz Senetsiz Kredi Veren Yerler
faizsiz krediler

Faizsiz ve kefilsiz hatta senetsiz kredi veren yerlerin neler olduğunu bu yazımızda öğrenerek sizlerde hızlıca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vereceğimiz kredi tutarı maksimum 125.000 TL olup hiçbir şart aramadan sadece 24 saat içinde sizleri arayarak teyit ediyor ve banka hesabınıza anlık hızlarda bu parayı aktarıyoruz.

Faizsiz Kredi Veren Yerler

Bir ev almak istediğinizde peşinat olmadığı anlarda çareyi eş dost gibi yakın çevrenizde aradığınızda genelde hüsran ile kalanların sayısı oldukça fazladır. Borç isteme anında nedense tüm çevreniz eli cimri oluyor ve birden bahaneler ile karşılaşabilirsiniz. Soluğu hızlıca banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunarak giderebilirsiniz. Ancak o da ne ? Az bir mevla için bile bankaların faiz oranları kredi türüne göre oldukça yüksek ve değişken olduğu ile karşılaşıyorsunuz! Bir ev almak istediğinizde bankaların ev kredisi (konut kredisi) başvurularında faiz oranları %0,90 lardan başlıyor ve 50.000 TL kredi için 5 yıllık vade süresi baz alındığında minimum üzerine 30.000 TL gelmekte. Bir de bunun masrafları ne kötü kesintiler ile karşımıza çıkıyor. Sadece ev almak değil ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde bile faiz oranları bankalarda %1,30 lardan başlıyor. Kredi dosya masrafı ve sigorta ücreti derken bir de kredi notunuz yeterli gelmediğinde sinir krizi geçirmek yüksek ihtimal!

İşte bu gibi banka kredilerine bulaşmak istemiyorum bana faiz olmadan kredi nerede kullanabilirim diye soru sorarsanız sizlere çok güzel haberlerimiz var…

Faizsiz kredi veren yerler neredeyse yoktur olanlarda senet ile sizleri dolandırabilir veya ipotek ettirerek daha da kötü sonuçlar çıkartabilir. Öncelikle senet ile kredi konusunda önceki konumuzu okumanızı öneriyorum. Sonrasında onu okuduktan sonra bu konuya geri dönebilirsiniz. Bankalar kesinlikle faizsiz kredi vermemektedir. Sadece devlet destekleme ödemelerinde (kosgeb kredileri) faizi karşılayan devlet, çalışanlarına kredi verebilir. Ancak normal şahıslar acaba ben nasıl faizsiz kredi alabilirim diye düşünebilir. Fazla düşünmeyin zira bu yazımız ile kolayca kredi alabilir ve faiz tutarı ödemeden taksitlerinizi ödeyerek kullanabilirsiniz.

Sıfır Faizli Kredi Verenler

Öncelikle şunu bilmenizde fayda vardır bizler sizlere ilgili tutarları hiçbir şart adı altında faizli bir şekilde vermiyoruz. Diyelim ki size 100 bin TL lazım bizlere ulaşarak konu hakkında bilgi almak istediğinizi belirtin ve bizde size geri dönelim. Sözleşme tarafınıza noter onayı ile gönderilir ve imzalamanız talep edilir bu esnada sözleşme metinlerinde kesinlikle faiz olmamakla beraber alacağınız tutarın net miktarı gösterilir yani 100 bin TL çekecek olandan sadece 100 bin TL geri alınıyor. Vade süreleri ise maksimum 5 yıl yani 60 ay vade ile tarafınıza sözleşme gönderilir.

Banka dışında kredi veren yerler veya kurumlar arasında fazla dolaşmadan hızlıca bizlere ulaşarak acil ihtiyaçlarını gidermek parmakların ucunda…

Sıfır faizli kredi verenlerin sadece sitemiz üzerinden iletişime geçenlere sunulacağını belirtelim. Kefilsiz, faizsiz veya sıfır faizli kredi arayışı içinde olanlar için bulunmaz bir fırsat. Bu krediyi verme amacımız ise ülke insanlarına yardım ve zor durumda kalmamaları içindir. Sözleşme metinde geçen bilgiler doğrultusunda kredi tutarını belirtmeden önce bizler ile kesinlikle iletişim halinde kalmanız önerilir. Sözleşme tarafımıza ulaştıktan sonra muhasebe departmanı sizlere ulaşarak banka hesap bilgilerinizi talep ederek 24 saat içinde krediniz gönderilir. Tüm masraflar ve kargo ücretleri tarafımızdan karşılanıyor.

Kredi talep etmek isteyenler aşağıdaki yorum alanından şahsi bilgilerini vermeden sadece mail adresi ve açıklamasını yazabilir.

1 Yorum

  1. Merhaba, benimle irtibat kurabilirmisiniz, çok cüzi miktarda kredi çekmek istiyorum. İlginiz için teşekkürler

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin