Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Ev Kredisi İçin İdeal Kredi Veren Bankalar

Ev Kredisi İçin İdeal Kredi Veren Bankalar

0
Ev Kredisi İçin İdeal Kredi Veren Bankalar
krediler

Ev sahibi olmak isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemlerden biride ev kredisi yöntemidir. Birçok banka bu konuda rekabet içindeler. Düşük faiz oranları ve taksitli ödeme seçenekleri ile bankalar ev sahibi yapmaya devam ediyorlar. Ev sahibi olmak istiyor ama hangi bankanın ne tür imkânlar sağladığı konusunda bir bilginiz yoksa bu yazı dizisinde bu konu hakkında geniş bilgiye sahip olabileceksiniz. İşte sizin için seçtiğimiz bir kaç banka ve bu bankaların size sağladığı avantajlar:

YAPI KREDİ MORTGAGE FIRSATLARI

Yapı kredi uzun yıllardır ev kredisi alanında yaptığı kampanyalar ile yüzleri güldüren uzman bir banka. Son zamanlarda yaptığı uygun kampanyalar ile düşük faiz ve avantajlı taksit imkânları sayesinde sizde ev sahibi olabilirsiniz. 12 aylık taksit yapma durumunda %067 gibi uygun bir faiz ile zorlanmadan kredi ödeme imkânına sahip olabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI EV KREDİSİ İMKÂNLARI

Ziraat bankası ev kredisi konusunda oldukça uygun faiz ve uzun süreli kredi taksit imkânıyla herkesi ev sahibi yapmak için çalışıyor. 120 ay gibi vadeli kredi imkânı ile oldukça uygun taksitlerle sizde ev sahibi olabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI EV KREDİSİ FIRSATLARI

Garanti bankası internet üzerinden verdiği sistem ile kaç ay vade ile kaç tl ücret alacağınızın hesabı ile faiz miktarını gösterir bir tablo sunuyor. Sisteme göre 120 ay boyunca 120 bin tl alacağınız krediyi sadece 1. 656 tl taksit imkânı ile alabilir sizde ev sahibi olabilirsiniz.

İŞ BANKASI EV KREDİSİ FIRSATLARI

İş bankası Türkiye’ nin en güvenilir bankalarının başında gelmektedir. 120 aya varan vadeli taksit imkânı ve %0.97′ lik uygun faiz oranları ile ev sahibi yapmaya devam ediyor.

DD MORTGAGE SADECE KONUT KREDİSİ VERİYOR!

Ev kredisi için özel çalışan bir firmadır. Sadece konut kredileri veren ve son zamanlarda sağladığı avantajlar ile uygun görülen bir firmadır. Örnek bir hesaplamaya göre 100 bin Tl olan bir kredi alımınızda 72 ay gibi bir sürede aylık 1.900 tl ile ödeme imkânına sahip olabiliyorsunuz. En uygun fiyatlar DD Mortgage firmasına ait.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin