Ana sayfa Esnaf ve KOBİ kredileri Esnafa Özel Kampanya Şekerbank’tan

Esnafa Özel Kampanya Şekerbank’tan

0
Esnafa Özel Kampanya Şekerbank’tan

İlk açılışından bu yana toplamda 64 yıldır üreten kesime hitap eden Şekerbank Anadolu içerisinde ticaret hacminin yükselmesine destek vermeye devam ediyor. 18 ile 24 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası için Şekerbank esnafa 100.000 TL’ye kadar kredi verecek. 24 Eylül’de bitecek olan kampanya bu tarihten sonra başvuruları işleme almayacak.

Ahilik Haftası Kredi Kampanyası

Esnaf bayramı olarak da bilinen 30.su kutlanacak olan Ahilik Haftasında esnafın ihtiyacı olan finansmanı sağlamak için 100.000 TL’ye varan miktarlarda nakit kredi vereceğini duyurdu. Kredinin tüm detayları ise şu şekilde;

  • Kişiye özel belirlenen ancak uygun faiz oranları ile 3 ay taksit erteleme seçeneği sunuluyor. Ertelemesi yapılan kredi 3 ay sonra belirli bir miktar kadar ilk taksiti fazla ödemenizi gerektiriyor. Erteleme yapılmadığı taktirde herhangi bir ekstra ücret ödemenize gerek kalmıyor.
  • 36 aya varan vadeli şekilde sunulan kredi kampanya dahilinde olan Hesaplı Paket’i alanlara 6 aya kadar ücretsiz havale ve EFT imkanı da veriyor.
  • Kampanya 24 Eylül’e kadar devam edecek ve kampanya Taksitli Ticari Kredi ile Taksitli Esnaf Kredisi gibi 2 farklı krediyi de özel faiz oranları ile esnafa sunuyor.

Şekerbank çalışanlarından Murat Sabaz yaptıkları bu kampanya ile tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya davet ettiklerini söyledi. Diğer yandan kamu, reel sektör ve STK’ların da olduğu sosyal platformlar oluşturan Şekerbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olan Murat Sabaz 2013 yılında başlatılan ‘’Kapımız Esnafa Açık’’ projesi devamında bu kampanyayı gerçekleştirdiklerini belirtti. Esnafa özel olarak sunulan bu kredinin oldukça uygun faiz oranları ile esnafı karşıladığını belirten Sabaz Şekerbank olarak Ahilik Hizmet Ödülüne layık görüldüklerini de söyledi.

Esnafa Özel Kredi Başvurusu

Ahilik haftasına özel krediye başvurmak için herhangi bir Şekerbank şubesine gitmek yeterli oluyor. Başvuru yaparken yanınızda bulundurmanız gereken belgeler nüfus cüzdanı, vergi levhası fotokopisi, son 3 aya ait ciro bilgisi, ticari sicil gazetesi yeterli oluyor. Ancak bankanın istemesi halinde daha farklı belgeler de istenebiliyor. Yeterli ödeme gücüne sahip olduğunu kanıtlayan her esnaf Şekerbank Esnafa Özel Kredi fırsatlarından faydalanabilecek.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin