Kapalı

Enpara İnternetten kredi

Öncelikle Enpara nedir? Enpara İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Başvuru Nasıl Yapılır? Faiz oranları nasıldır Örnek hesapla gibi sorularınızı cevap vereceğiz.

Sürekli artan nakit ihtiyaçlarına kredi ile çözüm bulmak ne kadar doğru bilinmez ancak, size en kolay alınabiliecek olan ve banka şubesine gitmeden zaman kaybetmeden alabileceğiniz en kolay krediyi anlatalım.

Enpara Finansbank tarafından müşterilerine özel olarak planlanmış ve bankacılık sektöründe çığır açan bir uygulamadır.

Eğer Enpara hesabınız yok ise Enpara.com adresini ziyaret etmek suretiyle bir Enpara hesabı açmanız gerekecek, internet sitesinden başvurmanız halinde 2-3 gün içerisinde Enpara yetkilileri sizin vereceğiniz adrese bağlı olarak işyeriniz de veya evinizde ziyaret ederek hesap açılmasını tamamlayacaklardır. Hatta size gelirken Enpara kartınızı da teslim edeceklerdir.

Ancak herhangi bir Finansbank şubesinde hesabınız var ise anında Enpara hesabınız açılır ve aktif hale gelir sadece 2-3 gün içerisinde müşteri temsilciniz size kartınızı teslim etmek için ziyaret edecektir.

Enpara hesabınızı açtınız veya Enpara müşterisi iseniz tek yapmanız gereken Enpara internet şubesine giriş veya mobil uygulamasından giriş yaparak kredi başvuru menüsünden kredi başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. bununla birlikte krediniz onaylanması halinde anında hesabınıza yansıyacak ve sizde paranızı istediğiniz gibi kullanırsınız

Kredi tutarları 1.000 TL ile 30.000 TL arasından olup maksimun 36 ay vade ile kullandırılmaktadır.

enpara kredi hesaplama 300x109 - Enpara İnternetten kredi
Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz oranları ise; 1,10 ile 1,15 arasında olup yıllık maliyet oranları da %16,25 olarak belirlenmiştir.

Örneğin Bin TL kredi kullanılması halinde 12 Aylık vadede aylık 90 TL taksit söz konusu olup toplam maliyeti ise 1.087 TL olmakta olup bir yıl için toplam 87 TL gibi düşük bir fazla ödemeniz olacaktır.

Mevcut durumda masrafı, sigorta gideri olmayan krediniz onaylanır ve siz şubeye gitmeden krediniz mevcut Enpara hesabınıza talep ettiğiniz krediniz hesabınıza çok kısa bir sürede yansır.

Ancak, burada başvurulan kredi aynen diğer krediler gibi belli şartları vardır, kredi notunuz, kredi borçlarınız gibi klasik kredi alma kriterleri uygulanır. Sonuç olarak denemeden bilinmez.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top