Kapalı

Enpara.com Şirketim Nedir Nasıl Açılır?

Enpara Şirketim, Finansbank tarafından dijital ticari bankacılık (şubesiz) kapsamında sunulan ve havale, EFT ücreti olmayan şirket hesaplarında USD EUR ve TL cinsi transferlerden masraf almayan, Yine en düşük kur imkanı sunan ve hesapta kalan paraya en yüksek oranda faiz veren Maaş, fatura, vergi/SGK gibi tüm ödemelerini kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştiren bir bankacılık sistemidir.

Şubesiz Bankacılık alanında oldukça iddialı olan Enpara.com bir Finansbank kuruluşu olmak ile birlikte bireysel müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler ile alanında hem öncü olmuş aynı zamanda en çok müşteri memnuniyetine sahip bir bankacılıktır. Enpara şirketim için bireysel başvuru yapılamayacaktır, Ticari bankacılık kapsamında sadece şirketler yani tüzel kişilikler başvurabilecek.

Enpara Şirket Başvurusu nasıl yapılır derseniz sadece dakikada başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Enpara.com resmi internet sitesinden https://www.finansbank.enpara.com/sirketim/ şirketim sekmesinde bulunan başvuru kısmından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kısa bir değerlendirmeden sonra tarafınıza gelen SMS ile işlem tamamlanmış olacaktır. Yine Enpara görevlileri sizi şirketinizde ziyaret edeceklerdir. Sizden daha önceden randevu almak suretiyle ziyaret saati belirlenecektir.

Ziyaret esnasında Vergi levhanız, İmza Sirküleriniz ve Ticaret Sicil Gazetesinin hazır olması işlemlerin kısa sürede tamamlanması için önemlidir. Bu esnada tarafınıza Encard Şirketim teslim edilecek ve   üç sayfalık banka sözleşmesi imzalandıktan sonra Tarafınıza SMS olarak Müşteri Numaranız da gelecektir. Artık Enpara Şirketim internet bankacılığına giriş yapabilir yine Mobil uygulamayı telefona indirmek suretiyle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aslında size Enpara Şirketim’mi anlatmaya çalışırız ancak siz en iyisi yapın başvurunuzu sizi ziyaret edecek Enpara görevlileri size tüm bilgileri avantajları anlatsın bizim aşağıda anlatacaklarımız ne yazarsak yazalım eksik kalacak.

Enpara Şirketim Avantajları ve Sunduğu Hizmetler

En az 3 yıl boyunca hesap işletim ücreti, EFT/havale ücreti ödemeyesiniz, Banka bunu  sözleşmede de açık açık taahhüt etmektedir. Maaş, fatura, vergi/SGK gibi tüm ödemelerini kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirme olanağı vermektedir. Şirketin boşta duran parasına her zaman yüksek faiz teklifi sunmaktadır ve Avantajlı fiyatlarla USD, EUR veya altın alıp satabilir.

Özelte, Enpara.com’da şube olmadığı için şirketinizin tüm bankacılık işlemlerini internetten veya cepten kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ya da şirket çalışanlarınızın yaptıkları işlemleri, sürekli talimat imzalamak zorunda kalmadan, bir tıkla, kolayca onaylayabilirsiniz. Ayrıca her an nakit yatırıp çekebilmeniz için tüm Finansbank ATM’leri ücretsiz olarak hizmetinizde. Yüksek tutarlı nakit işlemleriniz için ise ücretli olarak Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz.

Aslında en güzel yanlarından biride çözüm merkezi, Aklına takılan sorunuz veya probleminiz olduğunda hemen arayabilir ve en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri danışmanına bağlanabilme olanağı ise göz doldurmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top