Ana sayfa Banka Haber En Yüksek Mevduat Hesabı Faizi Veren Bankalar 2017

En Yüksek Mevduat Hesabı Faizi Veren Bankalar 2017

0
En Yüksek Mevduat Hesabı Faizi Veren Bankalar 2017
hızlı onaylı kredi

Banka faizleri diğer adı ile mevduat faizleri getiri hesaplama konusunda bankalar 2017 yılı dahilinde en yüksek faizler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu bankaları incelediğimizde mevduatı en fazla olan yani faizi en fazla veren bankaları sizler için derledik. Bu sayede en çok faizi veren bankaların hangileri olduklarına bakarak karar verebileceksiniz!

Birikimlerimizi değerlendirmek amacıyla bankaları kullanmaktayız. Paranın günlük değer kaybettiği bu zamanda en uygun ve karlı bir şekilde değerlendirmeye çalışmak gerekmektedir. Bu nedenle de öncelikle bankaların mevduat faiz oranlarına bakmaktayız. Bize en uygun olan getirilerin nasıl olacağını değerlendirme sırasında neler yapacağımız önemli bir husustur. Artık internet üzerinden çok rahat bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdiğimizden dolayı faiz oranlarını ve getirilerini görebilmekteyiz.

En Yüksek Faizli Bankalar 2017

Mevduatlarınızı değerlendirme yönünden en yüksek faiz veren bankalar;

Finansbank internet bankacılığı olarak Enpara Mevduat hesabıdır. Şubesiz bankacılık ürünü olarak kaşımıza çıkmakta olan Enpara mevduat hesabına faiz olarak %11,50 oranı şeklinde vermektedir. Mevduat olarak 1.000.-TL yatırdığınızda aylık size getirisi 8,14.-TL ‘dır.

A Bank internet bankacılığı e mevduat hesabıdır. Bankanın genelde bilinen ismi Alternatif Bank olarak geçmektedir. Hesabınıza mevduat uyguladığı faiz oranı % 10,50 oranı şeklindedir. Mevduat olarak 1.000.-TL yatırdığınız zaman aylık size getirisi 7,44.- TL’ dır.

HSBC internet bankacılığı olarak e vadeli mevduat hesabıdır.  Mevduat hesabınıza verdiği faiz oranı %10 oranı şeklindedir. Mevduat olarak 1.000.-TL yatırdığınızda aylık size getirisi 7,08 TL’ dır.

TEB vadeli mevduat; hesabınıza uyguladığı faiz oranı %9,70 oranı şeklindedir. Mevduat olarak yatırdığınız 1.000.-TL tutara aylık 6,87.- TL faiz vermektedir.

Vakıfbank vadeli mevduat; ülkemizin en eski ve köklü bankaları arasında yer almaktadır. Mevduatınıza uyguladığı faiz oranı %9,60 şeklindedir. Aylık olarak 1.000.-TL olan mevduatınıza 6,80.- TL getirisi bulunmaktadır.

Burgan Bank internet bankacılığı e mevduat hesabıdır. Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Burganbank, ülkemiz pazarına yeni girmiştir. Mevduat faizi olarak %9,50 oran uygulamaktadır. Aylık olarak 1.000.-TL tutarında olan mevduatınıza 6,73 TL faiz getirisi vermektedir.

Odeabank internet bankacılığı vadeli mevduat; faiz getirisi olarak %9,25 faiz oranıyla en yüksek getirisi olan bankalar arasındadır. 1.000.-TL olan mevduatınıza aylık olarak 6,55 TL faiz getirisi vermektedir.

Ziraat bankası internet bankacılığı vadeli mevduat; ülkemizin en geniş ağına sahip olan bankasıdır. E- vadeli mevduat hesabınıza %9,25 faiz oranı vermektedir. 1.000.-TL mevduat hesabınıza 6,55 TL faiz getirisi vermektedir.

Akbank internet bankacılığı e vadeli mevduat; faiz oranı olarak %9,20 faiz vermektedir. Aylık olarak 1.000.-TL mevduatınıza 6,52 TL faiz getirisi sağlamaktadır.

Vakıfbank internet bankacılığı mevduat hesabı; tasarruf sahiplerine mevduat faiz oranı olarak %9 vermektedir. 1.000.-TL olan vadeli mevduatınıza aylık olarak 6,38 TL faiz getirisi sağlamaktadır.

Şekerbank internet bankacılığı vadeli mevduat faiz oranı %8,75 olarak belirlenmiştir. 1.000-TL olan vadeli mevduatınıza 6,20.-TL faiz getirisi sağlamaktadır.

Denizbank internet bankacılığı vadeli mevduat; bankanın vadeli mevduata uyguladığı faiz oranı %7,30 olarak belirlenmiştir. Aylık 1.000-TL mevduata 5,17.- TL faiz getirisi vermektedir.

Garanti Bankası internet bankacılığı vadeli mevduat; faiz oranlarında müşterilerine cazip bir oran sunmaktadır. Mevduat faiz oranı %8,25 olup; aylık olarak 1.000.- TL’ ya 5,85.-TL faiz getirisi vermektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin