Ana sayfa Banka Haber En Uygun En Düşük Faizli Krediyi Veren Bankalar Hangileri?

En Uygun En Düşük Faizli Krediyi Veren Bankalar Hangileri?

0
En Uygun En Düşük Faizli Krediyi Veren Bankalar Hangileri?
uygun kredi bul

Kredi başvurularında şahıslar için en önemli olan en uygun ve en düşük faizli krediyi veren bankalar ile çalışmak. Bu yüzden kredi faiz oranları 2017 yılı dahilinde en az olan bankalara yapılan başvuru sayısı oldukça fazladır. Bir ev kredisi faiz oranında %0,01 lik oran bile cebinizden fazla paranın çıkmasını engeller. Bu nedenle kredi başvurularında asıl amacınız faiz oranı düşük ve en uygun olmasına özen göstermelisiniz.

En uygun ihtiyaç kredileri

Banka kredilerine uygulanan faiz oranları kredilerin geri ödemesinde oldukça önemlidir. Kredi başvurusu yaparken geri ödemede uygulanacak faiz oranları ve kredi masrafının ne kadar olduğu araştırılmalıdır. Çünkü her bankanın uyguladığı kredi faizi farklıdır ve bazı bankalar verdikleri kredi için herhangi bir masraf almamaktadır.

Tüketici ve ihtiyaç kredilerinde hangi bankanın en düşük faizli en uygun krediyi verdiğini araştırırken kredi masrafı ve vade sürelerini de incelemek gerekir. Normalde yüksek faizle kredi veren bankaların zaman zaman uyguladıkları kampanyalarla çok uygun faizlerle kredi verdikleri de bilinmektedir. O nedenle kredi ihtiyaçlarında güncel araştırmalar dikkate alınmalıdır.

En düşük faizli krediler

uygun kredi - En Uygun En Düşük Faizli Krediyi Veren Bankalar Hangileri?
uygun kredi

Yukarıdaki görseli baz aldığımızda mayıs 2017 yılına göre ihtiyaç kredisi kampanyalarını sunan bankaların faiz oranlarını göreceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken 48 ay vade için alınacak olan masrafların ne kadar olduğu hayat sigortası var mıdır, dask veya ekspertiz ücretleri ne kadar?

48 ay vadeli 20.000 liralık bir tüketici kredisi için % 1,09 faiz oranıyla ING Bank öne çıkmaktadır. Aynı kredi için Ziraat Bankası’nın uyguladığı faiz oranı % 1,11, Türkiye İş Bankası’nda maaş hesabı olanların yararlanabileceği kredinin faiz oranı % 1,18 ve İş Bankası’nda maaş hesabı olmayanların talep edecekleri kredi için uygulanan faiz oranı ise % 1,24’tür.

Halkbank’ın sadece kamu çalışanlarına verdiği kefilsiz ve masrafsız 20.000 liralık 48 ay vadeli tüketici kredisinin faiz oranı 1,13’tür. % 1,25’lik faiz oranıyla ABank ve % 1,29 faiz oranıyla Fibabanka da diğer kredi alternatifleridir.

% 1,44’lük faiz oranıyla Garanti Bankası ve % 1,53’lük faiz oranıyla Denizbank 48 ay vadeli 20.000 lira tüketici kredisi kullanımında en pahalı bankalardır. Ancak zaman zaman uygun vadeli ve düşük faizli kredi verdikleri de görülmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin