Kapalı

En Uygun Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi 2017

garanti bankası

Garanti bankası ile en uygun ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası ile 2017 yılında tüketici kredileri arasında sıyrılmayı başardı diyebiliriz.

Kredi çekmek isteyen şahıslar kredi çekmeden önce neredeyse tüm bankalardan çekeceği tutarın faiz oranı ve vade seçeneklerine kadar hatta dosya masrafına kadar araştırmaktadır. Dosya masrafı alan bankalar genelde 2.plana atıldığından bu durumdan geride kalmak istemeyen bankalar artık dosya masrafı almadan da kredi verebileceklerini belirtmişlerdir. Çoğu banka artık dosya masrafsız kredi adı altında uygun faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile müşterilere ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

EN UYGUN DOSYA MASRAFSIZ KREDİ GARANTİ BANKASINDAN

Çoğu müşteri dosa masrafı almadığı halde yine bankaları karşılaştırmakda ve kafasına yatan bankanın faiz oranlarından bilgi alarak o bankadan ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Bu yüzden dosya masrafsız uygun kredi garanti bankasından da çekmek mümkün. Aşağıdaki tabloda verilen miktarlar ve vade seçenekleri sayesinde güzel bir dosya masrafsız kredi alabilirsiniz. Faiz oranlarının %1,42 oranında olduğu dosya masrafsız ihtiyaç kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı anlık hızlarda giderebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızın masraflarını karşılamak ve zaman kaybettirmemek adına başvuracağınız dosya masrafsız kredi sayesinde uygun bir kredi alabileceğinize %99,9 emin olacaksınız.15,000 TL üzerine kadar başvurabileceğiniz dosya masrafsız kredi sayesinde hızlıca paranızı hesabınıza yatırabilir ve anlık hızlarda gelen kredi parasını bankalar arasında taşıyabileceksiniz.

EN UYGUN DOSYA MASRAFSIZ GARANTİ BANKASI KREDİSİ

Başvuru şartlarına bakıldığında KKB notunuz yani kredi notunuzun orta seviyede olması gerekiyor. Bu seviyeyi incelediğimizde 1500 üzeri kredi notuna sahip olan bir bireyin hızlıca dosya masrafsız uygun kredisinin onaylandığı görülmektedir.

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
15.000 1,44 36 ay 563,09 0 150,00 1,79 21,48
20.000 1,42 36 ay 747,84 0 200,00 1,77 21,24
25.000 1,42 36 ay 934,81 0 250,00 1,77 21,24

 

UYGUN DOSYA MASRAFSIZ KREDİ BAŞVURUSU

Başvuru yapacağınız kişi siz iseniz size ait kimlik kartınız ile garanti bankası şubelerine gitmeniz kafidir. Orada KKB puanınıza hızlıca bakılarak 1.onayı aşanlar 2.onay için kredi sözleşmelerini imzalayacaklardır. 15,000 TL ye kadar kredi tahsis ücreti alınmıyor. İnternet şubelerinden de başvurabileceğiniz bu krediye şubelerden başvurmak daha karlıdır diyebiliriz.

Kredi ücretlendirmelerinde birkaç kalemden kesinti alınıyor bu ücretler genelde sigorta ücretidir. Yine de tüm detayları garanti bankasına giderek dosya masrafsız en uygun kredi başvurusunda bilgi talep ettiğinizde size verilecektir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top