Ana sayfa Banka Haber En Uygun 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

En Uygun 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

0
En Uygun 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
10.000 tl ihtiyaç kredisi

En uygun hangi kredi, daha avantajlı sorusunu belirlemek için 10.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini tüm bankalar nezdinde karşılaştırarak kullanıcılara sunmak istedik. Bu sayede ihtiyaç kredisi çekme düşüncesinde olanlar kredi masrafları dahilinde hangi kredinin daha uygun ve masrafsız olduğunu gözleri ile göreceklerdir. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalar; kredi vadesi ve faiz oranlarıdır. Ayrıca bu işlemlerin Mayıs 2017 ayında verildiğini belirtelim. Faiz oranlarını kıyasladığınızda sonraki aylarda yine bu bankalar önde olacaktır.

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Bankalara yolum düşmez kesinlikle demeyin zira öyle anlar geliyor ki eş dostun vermediği borç parayı bankalar hızlıca sizlere sunuyor. Kafanız rahat oluyor ve kimseye muhtaç olmadan paşa paşa kredi taksitlerini ödemek en mantıklısı gelecektir sizlere. Burada altını çizerek belirtelim en uygun hangi kredi sorusunu çözüme sunacağız. Yani cebinizden fazla para çıkmaması için.

Faiz oranlarının %1.09 ile %1.40 arasında değiştiğini görüyoruz. Faiz oranı en az olan banka mayıs 2017 ayı için ingbank olurken, bu faiz oranından yararlanmanız için bankanın esas aldığı etkenleri sağlamanız gerekiyor. İngbank düşük faizli ihtiyaç kredisi verirken müşterilerden kredi notunun yüksek olmasına göre faiz oranlarını değiştirmektedir. Kısaca kaba bir hesaplama yaparsak;

10.000 TL ihtiyaç kredisi %1.09 faiz oranı ile 36 ay vade seçeneği için aylık ödenecek tutar 350 TL, toplamda ise 12.652 TL veriliyor. Kredi dosya masrafı ise kredi tutarının binde biri olduğu için 50 TL masrafında alındığını belirtelim. Tabi bu faiz oranı kredi notu 1600 puanın üzerinde olanlar içindir.

10000 ihtiyac kredi - En Uygun 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
10.000 tl ihtiyaç kredisi

Bunlara ek olarak cepteteb ihtiyaç kredisinde masrafın alınmadığını belirtelim. %1,39 faiz oranı ile kredi başvurularınızı şube içinden yapılmadığını belirtelim. Cepteteb mobil hesabınız var ise ancak oradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Cepteteb bir türkiye ekonomi bankası mobil bankacılığıdır. Burada eft ve havale ücretleri, hesap işletim ücretleri vb. kesintiler alınmamakta. Kullanıcı sayısı oldukça fazla olup, mobil üzerinden bir çok bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde uygun kredi bulmak çok zor değildir. A bankası şu kadar faiz verirken B bankası daha az faiz oranı verebilir. Ancak ilgili toplam tutarlar ile karşılaştırınca aşağı yukarı aynı rakamlara denk geliyorsa, işte o zaman kesilen masraflara dikkat edeceksiniz. Bankalar zira kesilen masrafları son anda söyleme gereği duyuyor. Çünkü ilk başlarda açıklarsa müşterinin gözünde olumsuz bir çizgi çizecektir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin