Kapalı

En iyi Bonus Veren Kredi Kartları

Kredi kartı kullanıcılarının geneline bakıldığı zaman, kendileri için en ekonomik ve bir yandan da en çok kazandıran kredi kartlarını tercih ettikleri görülmektedir. En iyi bonus veren kredi kartı hangisi ya da en çok taksit imkanını sağlayan kredi kartının hangisi olduğuna dair araştırma yapan kişilerin karşısına birçok farklı alternatif çıkmaktadır. Bunları en iyi şekilde değerlendiren kişiler, buna göre bir bankayı tercih etmekte ve de kredi kartlarını almaktadırlar. En iyi bonus veren kredi kartı konusunda araştırma yapan kişilere yardımcı olabilmek adına yapmış olduğumuz araştırmada, karşımıza şu sıralama çıkmaktadır.

  1. Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı
  2. Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı
  3. Akbank Axess Kredi Kartı
  4. Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı
  5. QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı

Şuan yeni bir kredi kartı almak isteyen ya da mevcut kredi kartını değiştirerek alışverişlerinde daha avantajlı sonuçlar elde etmek isteyen kişiler için sıralama bu şekilde olacaktır. Ancak, kredi kartı başvurusu yapacak ya da mevcut kredi kartını değiştirecek olan kişilerin dikkat etmesi gereken çok önemli bir durum vardır. O da kredi kartlarında herhangi bir aidat alınıp alınmadığı ya da doğrudan kredi kartının sağladığı puan imkanının ağırlıklı olarak hangi sektörlerde sunulduğudur. Çünkü, kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerde, her alışverişinizden bonus ya da puan kazanmanız mümkün değildir. Öncelikli olarak bankanızın üye iş yerinden alışveriş yapmış olmanız sonrasında da bu sektöre yönelik özel bir çalışma yapılıyor olması gerekmektedir.

Bu sebepten dolayı sizin en çok hangi sektörde alışveriş yaptığınızı belirlemeniz sonrasında da o kredi kartına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kredi kartı kullanıcılarının alışverişlerinde daha fazla puan kazanabilmek adına dikkat etmesi gereken bir diğer husus da, kredi kartı kampanyalarıdır. Bilindiği üzere bankalar zaman zaman kredi kartı kullanıcılarına yönelik kampanyalar düzenlemektedirler. Bu kampanyalarda belirli bir miktarda alışveriş yapıldığı taktirde özel puan kazanımları olacağı belirtilmektedir. Burada hangi bankanın daha çok kampanya düzenlediğini, bankaların internet sitesi üzerinden öğrenebilir ve sonrasında da kararınızı verebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top