Ana sayfa Kredi Kartları En Avantajlı Masrafsız Puanı Bol Kredi Kartı Hangileri?

En Avantajlı Masrafsız Puanı Bol Kredi Kartı Hangileri?

0
En Avantajlı Masrafsız Puanı Bol Kredi Kartı Hangileri?
kredi kartı başvurusu

Bir kredi kartı düşünün; en avantajlı masrafsız üstüne de harcama karşılığında puanı en fazla bol olan kredi kartına sahip olmayı kim istemez? Korkmayın, sizler için araştırdık ve masrafsız olmasının yanı sıra kredi kartı ile yapılan harcama tutarına göre bolca puan bonus veren bir karta sahip olabilirsiniz.

Avantajlı kredi kartı

Kredi kartının kişilere sağladığı avantajlar ve kredi kartlarına karşı olan ön yargılar ortadan kalktıkça, kişilerin kredi kartlarına yönelik başvurularında da belirli bir artış olduğu bilinmektedir. Ancak, kredi kartı başvurusu yapmaya hazırlanan kişilerin, sandıkları kadar kolay bir şekilde kredi kartı seçimi yapamayacakları da bilinmektedir. Çünkü, neredeyse tüm bankalar, belirli özellikleri bulunan ama farklı isimleri olan birçok kredi kartını müşterilerine sunmaktadır. Başvuru yapacak kişiler avantajlı kredi kartı seçimi yaparak sorun yaşamak istemese de, bu durumda detaylı bir araştırma yapmaları gerekecektir.

Avantajlı kredi kartı arayışı olan kişilerin hangi özellikteki kredi kartını hangi bankadan alacağına karar vermeden önce, ilk olarak gelir durumlarına, harcama alanlarına ve en çok hangi banka ile çalıştıklarına bakması gerekmektedir. Çünkü, kişiler maaşlarını aldıkları bankalara başvuru yaptıklarında hem daha iyi bir limit alabildikleri hem de bankanın onlara sunacağı bazı avantajlardan faydalanacakları bilinmektedir. Bunun beraberinde, kredi kartını alacakları bankanın üye işyeri sayısına da bakmaları gerekmektedir. Bunun nedeni ise, üye işyeri sayısı fazla olan bankaların kredi kartlarını kullandığınızda, daha fazla puan kazanacak olmanızdır.

Masrafsız Kredi Kartı

Gelir belgesi olmadığı için kredi kartı alamayacağı düşünülen öğrenciler için şuan birçok banka tarafından kredi kartı hizmeti sunulmaktadır. Öğrenciler için avantajlı kredi kartı konusunda bilgi vermeden önce, hangi bankaların öğrenciler için kredi kartı hizmeti sunduğunu ele alalım.

  1. Türkiye İş Bankası – İş’te Üniversiteli Kredi Kartı
  2. QNB Finansbank – Go Kredi Kartı
  3. Garanti Bankası – Bonus Genç Kredi Kartı
  4. Akbank – Exi26 Kredi Kartı
  5. Yapı Kredi Bankası – Play Kart
  6. Vakıfbank – LikeCard
  7. Ziraat Bankası – Genç Kart

Yukarıdaki bankalardan üniversite öğrencileri çok kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilmektedir. Ayrıca başvuru konusunda da şubeye gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Üniversite öğrencileri, bankaların internet sitesine giriş yaparak kısa sürede başvuruda bulunabilecektir. Onlardan herhangi bir belge de talep edilmeyecektir. Kişilerin başvurularının onaylanması halinde, kredi kartları 10 gün içerisinde kuryeye teslim edilecek ve çok kısa bir süre içerisinde de belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Üniversite öğrencileri avantajlı kredi kartı kullanmak istediklerinde, yaşadıkları şehiri göz önünde bulundurarak başvurularını yapmalıdırlar. Bulundukları bölgede hangi bankanın daha fazla üye işyerinin olduğuna bakmaları, onlara yapacakları harcamalarda puan kazanmaları konusunda destek olacaktır.

Öğrenciler tarafından hangi kredi kartının daha çok tercih edildiğine baktığımızda ise, yaptığımız araştırmalarda Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan Play Card’ın ilk sırada olduğunu belirtebiliriz. Bunun nedeni ise hem bankanın üye işyeri sayısının fazla olmasını hem de sunduğu ayrıcalıklar olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Bu kredi kartını kullanan kişiler, yaptıkları harcamanın %30’luk kısmını asgari tutar olarak ödeyecek, istediklerinde kredi kartı limitleri kadar nakit avans ya da taksitli nakit avans çekebilecektir. World özellikli bir kredi kartı olduğundan dolayı da bankanın World ayrıcalıklarının tamamından ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Masrafı Olmayan Fazla Puan Veren Kredi Kartı

TEB bankasını duymayan yoktur sanırım zira Türkiye Ekonomi Bankası olarak hizmet veren TEB kredi kartlarından en önemlisi cepteteb olduğunu görebiliriz. Yapılan harcamalara ek olarak fatura talimatlarına 50 TL, harcama sözüne 2000 TL ye kadar bonus verilmektedir. Ayrıca anlaşmalı alışveriş sitelerinden yapılan harcamalara +9 taksit yapma imkanı da cabası. Masrafsız olmasının yanı sıra müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanabilirsiniz. Bunun için teb direk bağlanma konusuna bakabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin