Ana sayfa Banka Haber Eminevim İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?

Eminevim İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?

0
Eminevim İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?
eminevim ihtiyaç kredisi

Kredi ile ev almak denilince akla gelen ilk imece şirketi olan eminevim, ihtiyaç sahibi olan ailelere faizsiz ev kredisi verdiğini belirtelim. Hemen herkes bu konuda eminevim’in ne kadar güvenilir ve yardımcı olduklarını bilmektedir. Ülkemizin hemen her ilinde şubesi bulunan eminevim, özellikle ev sahibi olmak isteyenlere banka kredilerine muhtaç olmadan yardımlaşma amacı adı altında ev sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Bu sayede artık sizlerinde bir evi ve damı olacak kendi evinizde oturmanın ferahlığını yaşayacaksınız.

Eminevim Güvenilir Midir?

İlk adını duyduğumda ben dahil böyle bir şey olur mu diye araştırma içine girmiştim. Saolsun araştırmalarım sonucu firmanın oldukça başarılı olduğunu gördüm. İlk olarak eminotomotiv olarak hizmet veren firma, 1991 yılından itibaren hizmet vermektedir. Çalışma prensibi anladığım kadarı ile her ay bir kişinin evi alınmaktadır. Yani aranızda para toplayıp birine kura çekilişi ile ev alıyorsunuz. Tabi ona göre taksit ödüyorsunuz. Evi ne kadar erken almak isterseniz o kadar peşinatı fazla ödemeniz gerekiyor. Misal evin değeri 80 bin TL ise 40 bin TL peşinat ödediğinizde en erken evi alma süreniz 5/6 ayı buluyor. Yani bir anda ev sahibi olmuyorsunuz diye biliyorum.

Ev ve taşıt sahibi olmanızı sağlayan emin evim, hemen herkesin aklında acaba ihtiyaç kredisi de veriyor mu, faizsiz kredi veriyor mu, eminevim faizsiz para veriyor mu şeklinde soruların da akıllarda oluşmasını sağladı. Firma ile yapılan görüşmelerde şuan için kesinlikle böyle bir projelerinin olmadığını ve ilerleyen sürecin ne getireceğini de şimdiden belirtmeyeceklerini dile getirdiler. Yani şuanda eminevim ihtiyaç kredisi vermemektedir. Sadece eminevim ve eminotomotiv olarak ev ile taşıt hizmeti sunuyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin