Ana sayfa Banka Haber Eminevim Güvenli Midir? (Eminevim İhtiyaç Kredisi)

Eminevim Güvenli Midir? (Eminevim İhtiyaç Kredisi)

0
Eminevim Güvenli Midir? (Eminevim İhtiyaç Kredisi)
eminevim

Kredi ile ev almak isteyip de bankalara fazla para ödemek istemeyenler için çok uygun komisyonlar dahilinde eminevim ihtiyaç kredisi ile sağlanıyor. Tüketiciler ise banka dışında nakit ihtiyaçlarını karşılarken, güven sorununa takılabilir. Zira banka dışında kredi bulanlar genelde tefeciler ile başını belaya sokabilir. Ancak eminevim ile gönül rahatlığı ile imece usulü ile ev alabilir veya ihtiyaçlarını giderebilir.

Eminevim İhtiyaç Kredisi

Kredi faiz oranları bankalar ile bireyler arasında en önemli konuların başında geliyor. Zira faiz oranları ne kadar yüksek olursa, bankaların karı daha fazla olacak ve bireylerin cebinden çok para çıkacak. Bankalara başvurup kredi alamayanlar veya kredi çıkmayan bireyler, soluğu yakınlarında almaktadır. Ancak oralarda da sorunu çözemediklerinde banka dışında eminevim gibi şirketlerin yolunu tutmaktadır. 2017 sonlarına doğru ne yazık ki, eminevim ihtiyaç kredisi vermeyeceğini belirtti. Sadece ev kredilerinde destek olan eminevim şartlarını araştırmanızda fayda olacaktır.

Eminevim caiz mi, soruların en başında yer alıyor. Zira araştırmalarımıza göre eminevim, güvenilir olup söz konusu kredide destek olarak on binlerce kişiye hitap etmektedir. Araştırmalarımıza göre imece usulü ve para miktarına bağlı olarak vade süreleri kısabiliyor. Yani ön ödeme ne kadar çok olursa evi alma süreniz o kadar kısalıyor. Ayrıca eminoto da projeleri arasında yer aldığını belirtelim. Eminevim güvenilir midir, söz konusu şirket 1991/1993 yılları arasında ülkemizde faaliyete girmesi ile beraber binlerce kişi tarafından hızla tanındı ve bu alanda ilklere imza atmayı başardı. İlk etapta otomotiv sektöründe araba almak isteyip de, nakit parası fazla olmayanlara çözüm sundu. Sonrasında ise hızlıca ülke geneline yayılarak, on binlerce bireylerin araba sahibi olmasını sağladı.

Eminevim Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Geneli itibari ile gruplaşma arasında toplanan paralar ile çalışmaktadır. Bir grup oluşup o grup içinde toplanan paralar ile o ay sırası gelen şahsın evi satın alınır eğer o ay para tam toplanmamış ise bir sonraki aya aktarılır. Bu sayede belirli bir güven ve dayanışma oluşur ve faiz ödemeden her ay bir kişinin evi satın alınır. Aracı kurum ise burada eminevim oluyor burada şirketin çıkarı ise ilk etapta aldığı komisyondur. Grupta bulunan kişi sayısı evin taksit sayısı ile belirlenir. Genelde 60/120 kişi arasındadır. Faiz içermediği için binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin