Kapalı

Emekliye En Fazla Promosyon Veren Bankalar 2017

emekliye promosyon

2017 yılında emekliye promosyon veren bankaların artması ile beraber banka müşterileri, kendilerine en fazla promosyon veren bankaların hangileri oldukları konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilir. Söz konusu burada bir çok bankanın emekliye promosyon verdiğini hatta koşulsuz şartsız promosyonu kabul ettiklerinin de altını çizelim.

Emekliye Promosyon Veren Bankalar

Emekliler için maaş konusunda en sin yapılan avantajlı çalışma emekli maaş promosyonları oldu. Bu çalışma ile pek çöl emekli maaş aldığı bankayı değiştirirken pek çok emekli de bulunduğu bankanın promosyon kampanyasından faydalanmaktadır. Emekliye en fazla promosyon veren bankalar 2017 yılında tek tek kampanyalarını açıkladı.  Bazı bankalar emekliler için çekerek altın verirken bazı bankalar promosyona ek olarak farklı kolaylıklar sağlamaktadır.  Özellikle özel bankalar promosyon konusunda cazip pek çok kampanya hazırlamıştır.  Bu durumda da pek çok emekli devlet bankalarında bulunan maaş hesaplarını özel bankalara taşımaktadır.  Özel bankalar ayrıca emekli maaşlarından kesinti de yapmamaktadır. Fakat tim avantajlarına rağmen promosyon konusunda dikkatli hareket etmek gerekmektedir.

Emekliler için 2017 yılında farklı çalışmalar yapan bankalardan birisi Türkiye Ekonomi Bankasıdır. Banka emekli maaşı kendi bünyesine geçen emeklilere 300 lira promosyona ek olarak çeyrek altın da vermektedir. Emekliye en fazla promosyon veren bankalar 2017 yılında verilen promosyon miktarına maaş miktarına göre düzenlenmektedir. En az verilen promosyon miktarı 300 liradır.  Bankalar bu konuda SGK ile anlaşmaya varmaktadır. Bu anlaşma üzerinden özelikle özel bankalar farklı kampanyalar ile emeklilerin maaş bankası olma hakkına sahip olmak için çalışmaktadır. Akbank yıllardır emekliler için verdiği hizmeti promosyon ile sürdürmektedir.  Akbank promosyon kampanyası olarak emeklilere 300 lira değerinde chip para vermektedir.

En Fazla Promosyon Verenler

Garanti Bankası emekliler için hazırladığı kampanyada 1 çeyrek altın ve bir de gram altın vermektedir. İş Bankası ise emekliye en fazla promosyon veren bankalar 2017 kapsamında emekli maaşını bankaya taşıyanlara 50 lira maxipuan vermektedir. Deniz bank ise emekliler için düzenlediği kampanyada emeklilere bonus kampanyası sunmaktadır.  Böylece Denizbank pek çok emekli müşterisini de bünyesinde tutmaya çalışmaktadır.  Finansbank ise emekli maaşını bankaya taşıyanlar için her yıl card finans ayrıcalıkları tanıyor.  Bu ayrıcalıklar 360 liraya kadar varan ekstra kazanımlar sağlamaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top