Kapalı

Emekli Maaşını Taşıyana Bankalar Ne Kadar Promosyon Veriyor

Sosyal Güvenlik ve Çalışma Bakanlığı, emeklilerin maaşlarına karşılık bankalardan alınacak promosyonla ilgili görüşmelerini devam ettiredursun, bankalar emeklilerin emekli maaşlarını kendi bankalarına taşıma karşılığında promosyon ve indirimler sağlayarak çalışmalara başlamıştır. Bu yazımızda 2016 yılının yaz başlangıcında bankaların emekli maaşlarını kendi bankalarına taşınması karşılığı emeklilere vermiş oldukları promosyonlardan bahsedeceğiz.

Finansbank: Emekli maaşını Finansbank’a taşıyan emekliler, her yıl için Card Finans kartta 360 TL’lik indirim sağlamaktadır.

İş Bankası: Emekli maaşını ilk kez İş Bankasına taşıyan emeklilere 50 TL’lik maksi puan vermektedir.

PTT Bank: PTT Bank’a emekli maaşını taşıyanlara PTT, evine kadar emekli maaşını getirmeyi taahhüt etmektedir.

Akbank: Akbank’ta emekli maaşını bankasına taşıyan müşterilerinin Neo kartlarına her ay 50 TL olmak üzere 6 ay boyunca toplam 300 TL Chip – para yüklemektedir. Akbank, bu promosyon hizmetini 500 TL ve üstü emekli maaşı alan emekliler için vermektedir.

Vakıfbank: Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımak isteyen emeklilere; Otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için HGS etiketini ücretsiz olarak vermekte, kredi kartlarından kart aidat ücreti alamamakta, hesap işletim ücreti almamaktadır.

ING Bank: 700 TL ve üstü emekli maaşı olan ve maaşını 4 yıl boyunca ING Banka taşıyan emekliler, 2 çeyrek altın kazanmaktadır. Ayrıca en az 10.000 TL ve üstü kredi kullanan emeklilere bir kere mahsus olmak üzere 1 çeyrek altın daha vermektedir.

Yapı Kredi Bankası: Emekli maaşını Yapı Kredi Bankasına taşıyan müşterileri için ATM noktalarından günlük 3.000 TL para çekme, kart aidatsız kredi kartı, dosya masrafsız kredi kullanma imkânı vermektedir.

Garanti Bankası: Emekli maaşınızı Garanti Bankasına taşıyan ve üç yıl boyunca Garanti Bankasından emekli maaşı alma sözü verenlere hoş geldin hediyesi olarak hesaplarına bir çeyrek altın değerinde gram altın yatırılmaktadır. Kampanya 31 Mayıs 2016 tarihinde sona erecektir.

Kuveyt Türk: Kuveyt Türk Bankası’da emekli maaşını bankalarına taşıyan müşterilerinin emekli maaşını evine kadar teslim etmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Yorum

  1. Promosyon verecekler ama, milleti de faize alıştıracaklar. Eksi hesap vs. yada kredi kullandırtacaklar, öyle verecekler. kaşıkla verip kepçeyle alacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum
scroll to top