Ana sayfa Bayilik Ekomini Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2017

Ekomini Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2017

0
Ekomini Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2017
ekomini bayilik alma

Bayilik veren firmalar hakkında 2017 yılı dahilinde market mağazacılığı alanından hızla büyüyen ekomini bayilik ve şartlarını sizler için araştırdık.

Ekomini Bayilik Veriyor Mu?

Toplumun büyük bölümünde yaşanan tüketim çılgınlığı her alanda açıkça görülebilmektedir. En başta market alanında çokça karşılaştığımız bilinen marketler bulunmaktadır. Sayısı hızla artan ve hemen her mahallede birden fazla bulunan marketler arasında yeni varlığını ortaya koyan ve kısa zamanda gelişim kaydeden ekomini bayilik vererek şubelerini çoğaltmaktadır. Bilinenlerin aksine şube sayısını genişletmek ve bende varım demek için tüm gücüyle çalışan ekomini marketler iş kurmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir girişimcilik olabilir. Market alanında faaliyet gösteren çoğu firma ile rekabet etme imkanı bulabilir ve her zaman müşteri potansiyeline sahip bir kuruma bayi olma imkanı bu sayede bulabilirsiniz. Artık kendi işimi yapmanın zamanı geldi diye düşünüyor fakat ne yapacağınızı bilemiyorsanız market açmak ve ekomini marketlerin şubelerinden biri olarak işveren olmak oldukça cazip durmaktadır.

Ekomini Açmak İçin Gerekli Şartlar

Varlığını sürdürdüğü alanda gelişmeye büyümeye açık kurumlar ile çalışmak her zaman için büyük avantaj sağlayabilir. Hem şube sayısını arttırmak hem de bununla birlikte reklamını yapabilmesi nedeniyle market alanında ekomini marketler düşünülmesi gereken kurumların başında gelebilir. Bayi olabilmeniz için ise elbette istenecek bazı kriterler bulunacaktır. Bunlardan bazıları ve ilk önceliği sizin sermayeniz olacaktır ki bu sermaye 30.000 civarı bir para demektir. Yaptığınız sözleşme gereği de tüm elde edilen kar işletmeciye yani bayi olacak size aittir herhangi bir yüzde alınmamaktadır. Yine ekomini bayilik şartları kolaylık sağlar bunlardan biri belirlediğiniz yerin kirasına yapılacak yardımdır ve için dekorasyonu firmaya aittir. Yer belirlendikten sonra gelen ekipler ön değerlendirme yapıp alanın uygunluğuna bakarak onaylamasından sonra kontrat imzalanarak ekomini bayisi olunabilir. Ekomini genel merkezi ile irtibat kurarak bilgi ve ilk adımı atmış sayılırsınız.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin