Ana sayfa Banka Haber E-Kredi nedir Nasıl Alınır?

E-Kredi nedir Nasıl Alınır?

0
E-Kredi nedir Nasıl Alınır?

Günümüz gelişen teknoloji ve zamandan tasarruf adına toplum yararına gelişen bir alan bulunmakta ve bankacılık sektörü bunu en iyi kullanan alan olduğunu söylemek abartı olmayacaktır. İnternet Bankacılığı bir diğer adı ile Şubesiz bankacılık işlemleri oldukça yaygın kullanılmaktadır. Banka müşterilerinin %70 gibi bir oran İnternet Bankacılığından haberdar olup büyük çoğunluğu da bunu aktif olarak kullanmaktadır.

İnternet bankacılığından para çekme ve yatırma dışında hemen hemen tük işlemleri yapmak mümkün olmakla birlikte kredi başvurusu, vadeli-vadesiz hesap açma, döviz ve altın alış satış, fon hesapları, Repo ve diğer yatırım araçları ile alakalı tüm işlemleri online olarak yapmanız mümkündür.

Öncelikle bu e-kredi nedir derseniz bankaya gitmeden formalite ile uğraşmadan  5-10 dakika içerisinde hesaba yatan kredidir. Kimler başvurabilir ve kimlere e-kredi çıkar derseniz Kredi Notu 1600 üzeri yani Findeks Rengi Yeşil Olanlar, Banka ile hiç sorun yaşamamış, kredi borç yükü az olanlar bu krediyi kolaylıkla kullanırlar. Banka daimi müşterisi olmakta e-kredi başvurularında avantaj olarak karşımıza çıkar.

bankadan e-kredi başvurusu nasıl yapılır derseniz Müşterisi olduğunuz bankanın İnternet Bankacılığından, anında kredi başvurusu seçenekleri ile başvuru yapmanız gerekir özellikle Bankalar kredi notu uygun olanlara bankaya gitmeye ve sözleşme imzalamaya gerek kalmadan krediyi 5 dakikada hesaba yatırır. sürekli çalıştığınız bir banka var ize bu hizmeti daha doğrusu anında kredi onayını almanız daha kolay olacaktır. Yine e-kredinizi telefon bankacılığı ile başvurmanız ve 10 dakika kredinizi hesaba yatmasını sağlayabilirsiniz.

Finansbank Enpara kullanıcısı iseniz ve Kredi Notu’ nuzun 1600 ve üzeri olması kredi borç yükünüzün az olması durumunda Enpara İnternet’ten Kredi ile anında 30.000 TL ye kadar anında bankaya gitmden e-kredi almanız mümkündür.

Yine Türk Ekonomi Bankasının CEPTETEB müşterilerine yine şartların uygun olması halinde İnternet veya Cep uygulaması ile yapılan kredi başvurusu ile anında krediniz hesabınıza yatar bankaya gitmenizde gerek kalmaz.

Yapı Kredi Bankası Nuvo, Garanti Bankası iGaranti, Denizbank anında kredilerini de aynı yöntemle İnternet Bankacılığı kanalı ile başvurunuzu yaparak e-kredinizi bankaya gitmeden anında alırsınız.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin