Kapalı

Denizbank Uygun Faizli Kredi Başvurusu

denizbank şubeleri

Kredi ihtiyacı olan bireyler, banka tercihlerini denizbank ile yapmak istediklerinde uygun faizli kredi başvurusu için öncelikle faiz oranlarının ne kadar olacağını merak edebilir. İlgili oranlara bakarak kredi türünü seçtikten sonra hızlıca kredi başvurusu yapanlar, ekonomik ihtiyaçlarını giderebilir.

Denizbank Kredi Çeşitleri ve Faiz Oranları

Denizbank, 1938 yılında kurulan ve bu günlere değin bankacılık sektöründe idam eden bir finansman kuruluşudur. Tüm çağdaş finans hizmetlerini bir araya toplamaya çalışan Denizbank, 5 yıllık bir stratejik plan çerçevesi gereğince hedeflenen tüm hedefleri gerçekleştirmek için önüne çıkan her fırsatı değerlendirmiş ve 1997 yılında özelleşme yoluna gitmiştir. Ayrıca şunu bilmek gerekir ki, Denizbank sadece Türkiye’de var olan bir özel kuruluş olmaması Rusya ve Avusturya gibi ülkelerde de banka satın almış ve büyümesini hızlandırmıştır. Oldukça kısa süre içerisinde sektörel gelişimini tamamlamasının en güçlü etkenleri arasında; güçlü sermaye tabanı ve finansal gücünden aldığı kaynaktır. Tabi bu noktada, sürekli olarak gelişen ve değişen durumları takip etmesi de göz ardı edilemez.

Denizbank’ın odaklanmış olduğu gruplara göz atılacak olursa eğer, müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, kamu ve proje finansmanı, ihracatçılar, ticari ve kurumsal müşterilerdir. Tüm bu odaklandığı grupların yanı sıra, tarım enerji, eğitim, sağlık, alt yapı, denizcilik gibi faaliyetlere uygun olarak da işlemlerini sürdürmektedir. Türkiye ve yurtdışı ile irtibatını koparmayan ve yıllar geçtikçe arttıran bu kuruluş, çalışan sayısını ve buna bağlı olarak verimliliğini üst seviyede tutarken, müşterilerine en uygun fırsatları, avantajları ve alternatifleri sunmaktadırlar. Özellikle uygulamış oldukları kredi fırsatları ise, hem müşterilerini her daim bünyesinde tutmayı başarmakta hem de yeni müşteri kapasitesini arttırmaktadır.

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu ve müşterilerinin kullandıkları birçok farklı kredi kartı bulunmaktadır. Klasik Kart, Gold Kart, Platınum Kart, Denizbankd-Şarjcard olarak çeşitli kartları bulunmaktadır. Denizbank’ın sunmuş olduğu olanaklar, kulanım şartları ve bilgiler çeşitli kredi olanaklarını da beraberinde getirmektedir. Denizbank’ın sunmuş olduğu kredi çeşitleri içerisinde banka kredileri, ihtiyaç kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri bulunmaktadır ve bu kredi başlıkların içerisinde çeşitli alt başlıklar bulunmaktadır. Tabi birde modern çağın etkisiyle birlikte internet bankacılığı ve çeşitli sms, mail yoluyla bu tür bilgilendirmeler müşterilere sunulmakta ve sunulmaya devam etmektedir.

Denizbank’ta ihtiyaç kredisi incelendiğinde, herhangi bir ihtiyaç doğrultusunda talep edilen bir kredi olması sebebiyle sıkça kullanılan bir kredi türüdür. İhtiyaç kredisi başlığı altında, ipotekli ihtiyaç kredisi, eğitim kredisi, tatil kredisi bulunmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise, %1.35 olarak hesaplanmaktadır.

Denizbank’ta Konut kredisi için müşterilere birçok fırsat sunulmaktadır. Sabit faiz seçeneği ile konut kredisi kullanabilir ve vade seçeneklerine uygun olarak ödemeler gerçekleştirilebilmektedir. 100.000 liralık bir kredi tutarı baz alındığında, 120 ay vade ile %1.29 oranında, 300 aylık bir vade ile %1.39 oranında bir faiz belirlenmektedir.

Taşıt kredilerinde, 0 km olan araçlar ve 2. el araçlar ile farklı bir kredi bulunmaktadır. Uygun vade oranları ve esnek ödeme planları ile müşterilerine uygun kredi fırsatı sunmaktadır. 25.000 tutarında bir kredi tutarı ile 48 ay vade oranını baz alınırsa eğer, %1.49 oranında bir faiz oranı uygulanmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top