Kapalı

Denizbank Üretici Kart Nedir?

Üretim yapan kişilerin tarıma dayalı ihtiyaçlarına veya harcamalarına yönelik tarımsal işletme kredisi sağlamaya üretici kart denir. Tarım işini yapan üreticiye verilen kredi miktarı bu karta tanımlanır ve böylece üretici daha planlı bir şekilde hareket eder, limitini aşmaz.

Üretici Kartın Sağladığı kolaylıklar avantajlar, Özellikler?

Üretici kartı avantajlı hale getiren en önemli özellik yılda sadece 1 kere ödeme yapılmasıdır. Ve ödeme vadesi üreticinin hasat zamanına göre belirlenebilir. Bu da tarımla uğraşan insanlarımızı mağdur etmemek ve işlerini, ödemelerini kolaylaştırmak için birebirdir.

Bir başka avantajdan bahsedecek olursak, üretici kartın anlaşmalı olduğu yerlerden alışveriş yapan kişiler bu kartı kullandıkları zaman 6 aya kadar taksit ve %0 faiz ile ödeme yapma fırsatı elde ederler. Denizbank üretici kart kullanıcıları istedikleri zaman kredilerini Deniz Bank ATM’lerinden çekebilir, harcamalarını yapabilirler. Tarımsal üretim yapan kişilere yönelik hazırlanan bu kart işleri planlamaya ve kolaylaştırmaya yönelik olduğundan fazlasıyla avantajlıdır.

Aynı zamanda üretici kartı kullanan kişiler elektronik bankacılık hizmetlerinden faydalanarak işlerini daha kolay bir şekilde halledebilecekler. Erken ödeme imkanı da sunan bu kart sayesinde faiz oranınızı düşürebileceksiniz

Deniz Bank Üretici Karta  Nasıl Başvurulur Kimler alabilir?

İşlerini tarıma yönelik yapan kişilerin hepsi bir Deniz Bank şubesine gidip üretici kart avantajından yararlanabilir.

Telefondan Başvuru:

URETİCİ yaz, boşluk bırak

T.C. Kimlik numaranı yaz, boşluk bırak

Bulunduğun ilin plaka kodunu yaz,

3280’e mesaj at.

Sizler de bitkisel üretim veya hayvancılığa yönelik ticaret, çiftçi iseniz Deniz Bank’ın sağladığı bu avantajlı karttan kolayca faydalanabilirsiniz. Ödemeniz yılda sadece 1 defa olur ve bunu da dilerseniz hasat zamanınıza denk getirebilirsiniz. Çiftçinin işini kolaylaştıran bu kart sayesinde daha planlı olacaksınız ve sene içinde nakit ihtiyacına sıkışmayacaksınız.

Deniz Bank Üretici Kart Faiz oranları, ve ödeme ne zaman yapılır?

Deniz bank üretici kartın ödemesi senede bir defa yapılmaktadır. Bu da o kartı daha avantajlı hale getirmektedir. Ödeme zamanı ise sizin belirleyebileceğiniz bir tarih olabilir. Tarımla uğraşan ve eline hasat zamanı toplu para geçen kişiler üretici kartın ödeme zamanını da eline toplu para geçtiği bu tarih olarak belirleyebilirler.

Kartın alışverişlerdeki %0 faiz oranı da onu tercih edilebilir kılan önemli etkenlerden. Sizler de tarıma dayalı iş yapıyorsanız Deniz Bank’ın bu avantajını kaçırmayın deriz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top