Kapalı

Denizbank Kurtaran Hesap Açma/Kapama Faiz Oranları

Kredili Mevduat hesaplarına tanınan ek krediler sayesinde bakiye bitiminde dahi nakit çekimi ve alışveriş yapılabilen, fatura ödemeleri, kurum borç ödemelerinizi yapabileceğiniz Denizbank Kurtaran Hesap hakkında bilgiler vereceğiz.

Kurtaran Hesap sayesinde günün yedi her saatinde nakit çekebileceğiniz üstelik kullanılan Kurtaran Hesaptaki borçları 12 ay taksitle ödeme imkânı vermektedir. Kurtaran Hesaba başvurabilmek için Denizbank şubelerine veya cep telefonunuzun SMS bölümünden KURTARAN yazın, boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı 3280’ e gönderip başvuruda bulunabilirsiniz.

Şubelere başvuru sırasında kimlik belgeleri, gelir belgesi ve adınıza ait fatura belgelerini götürmeniz gerekmektedir. Kredili mevduat hesabınızda ki bakiye bitti ve ödemeniz gereken telefon, elektrik, su, doğal gaz bohçalarınız var. Kurtaran Hesap sayesinde faturalarınız geciktirmeden ödeyebilmektesiniz. Veya kira, üniversite harç ödemeleri, taksit ödemeleri gibi diğer ödemelerinizi, kredili mevduat hesabınızın bakiyesinde para olmasa bile Kurtaran Hesap sayesinde borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap kartınızı Electron ve Maestro kart kabul eden tüm işyerlerinde alışverişlerde kullanabilir ve yapmış olduğunuz alışverişleri 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Kurtaran Hesaptan kullanılan paralar, kullanıldığı gün toplam sayısı kadar faiz işlemektedir. Kurtaran Hesaptan 10 günlüğüne para kullanmışsanız 10 günlük kullanım faiz ödersiniz.

Aylık faiz oranının %2.02 oranında olan Denizbank Kurtaran Hesabında, ek krediden kullanılan paralara karşılık vadesiz hesabınıza giriş yapan paralardan borç düşümü yapılır. Böylece banka şubelerine gitmeden borcunuzu ödemiş olacaksınız.  Kurtaran Hesap ile yapacağınız taksitli alışverişlerin minimum tutarı 200 TL’dir. Yapılan taksitlendirmeler 3.6.9 ve 12 ay şeklinde belirleyeceğiniz taksit tutarına göre ödeme yapabilirsiniz.

Hemen şunu da belirtelim ki taksitli alışveriş için ek bir limit tahsil edilmemekte, mevcut limit dâhilinde alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Kurtaran Hesabınızı dilediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz. Üstelik borcunuz olsa dahi yine de Kurtaran Hesabınızı iptal edebilirsiniz. İptal edilen hesabınızda borç varsa, borçlarınızı son ödeme gününde en az asgari ödeme tutarını gerçekleştirebilirsiniz. Kalan borçlar için her ay için uygulanan 2.02 faiz oranı uygulanacaktır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top