Kapalı

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Türkiye genelinde kredi kartı borcu olan tüketicilere yönelik olarak getirilen kredi kartı borcu yapılandırma imkanı sunan yasa ile birlikte hangi banka kredi kartı borcu olursa olsun yapılandırmadan yararlanılabiliyor. Denizbank kredi kartı borcu yapılandırma yapılarak, Denizbank’ ın tüm kredi kartı ürünlerine ilişkin olarak yaşanan ödeme sorunlarından uygun düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile kurtulabilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de son dönemlerde Türk ekonomisindeki tablonun oluşturduğu mali yükün tüketici cephesinde hafifletilmesi amacı taşıyan bu kredi kartı borcu yapılandırma yasası sayesinde Denizbank kredi kartlarının yüksek maliyet teşkil eden borç yükünden kurtulabiliyor.

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Denizbank’a olan kredi kartı borcunu yapılandırmak isteyen tüketiciler için Ziraat Bankası bünyesinde sunulan Denizbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun için Denizbank kredi kartı olsa da tüketicilerin Ziraat Bankası’nın şubelerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ziraat Bankası’ nın şubelerine yapılacak başvurular ile birlikte Denizbank kredi kartı borcu yapılandırmayı düşük faiz oranları üzerinden yapabilmek mümkün oluyor. Tüketicilerin mevcut Denizbank kredi kartlarının asgari ödemesini dahi yapamaması durumunda biriken borç tablosundan kurtulabilmesi mümkün oluyor.

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Denizbank kredi kartı borcu olan tüketicilerin Ziraat Bankası tarafından sunulan yapılandırma kredi desteği sayesinde gerçekleştirebildikleri Denizbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerinde çok düşük faiz oranları uygulanıyor. Temel amacı tüketicilerin maddi yönden rahatlamalarını amaçlaması nedeni ile Ziraat Bankası tarafından uygulanan faiz oranlarından kolay bir şekilde kurtulabiliyor. Ziraat Bankası tarafından 36 ay vade için 1.10% faiz oranı uygulanırken, 60 ay vade için ise sadece 1.20% faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle her ay yüksek faiz oranlarının oluşturduğu faiz döngüsünün yarattığı baskıdan kurtulabilmek mümkün oluyor.

Yapılandırma Sonrası Denizbank Kredi Kartı Kapanıyor Mu?

Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi yapılandırma desteğinden yararlanılabilmesi için ne yazık ki Denizbank’ta olan kredi kartının yapılandırılmasından sonra kredi kartı kapatılıyor. Kredi kartı borcu Ziraat Bankası tarafından Denizbank ile iletişime geçilerek, tamamen kapatıldıktan sonra kredi kartının da kapatılması sağlanıyor. Yani daha sonraki süreçte kredi kartı kullanılamıyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top