Kapalı

Denizbank Konut Kredileri 2016

Konut kredileri, ev sahibi olmak isteyenlerin sık sık başvurdukları bir yöntemdir. Güvenilir bir banka, uygun faiz oranları ve taksit seçenekleri derken tüketicilerin seçenekleri bir hayli az. Piyasada pek çok banka size bu konuda seçenekler sunuyor. Ancak 2016 Deniz Bank konut kredileri siz tüketicileri her konuda rahatlatacak. Böylece herkes yeni yılda ev sahibi olabilecek.

Deniz Bank’ta kredilerinizi TL ya da döviz endeksli olarak rahatça ödeyebilirsiniz. Çeşitli internet sitelerinde hesaplayıcılar bulunmakta ancak sizler en doğru bilgiyi bankamız sitesinden elde edebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerimize bağlanabilir sormak istediğiniz soruları temsilcimize yöneltebilirsiniz.

2016 Deniz Bank konut kredileri 300 aya varan (yani 25 yıl) vade seçenekleri, uygun faiz oranları, eşit ve esnek taksit imkânıyla, geri ödeme seçeneklerini de sizlere bağlı düzenleyerek kredi planınızı tercihinize göre yapma imkânı sağlar. Deniz Bank çalışanları ve her ilde bulunan şubeleriyle her konuda yanınızda olacaktır.

Ancak şubeye gidecek vakti olmayan müşterilerimize, internet ve telefon bankacılığı konusunda uzman olan bankamız sizlere online kredi başvuru imkanı da sağlıyor. Dilerseniz, kredi başvurularınızı gerekli evraklarla şubelerden yapabilirsiniz.

Yanınıza almanız gereken evraklar şunlardır;

* Bireysel Kredi Başvuru Formu.

* Nüfus cüzdanı.

* Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, Serbest meslek sahibi iseniz; Son 3 yıllık vergi levhası

* İkametgâh Belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneği ( Türk Telekom, TEDAŞ vb. )

* Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kira kontratı. 

* Satın alınacak gayrimenkulün tapu fotokopisi.

 Uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdüren Deniz Bank tüketicilerin güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşıyor. 2016 Deniz Bank konut kredileri hakkında siz tüketicilerimizi bilgilendirmeye çalıştık. Hayatını garanti altına almak, gelecek konusunda kaygılanmamak her vatandaşımızın hakkıdır. Bu yüzden kredi seçeneklerinizi gözden geçirirken, siz değerli tüketiciler için en iyisini seçmenizi rica ediyoruz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top