Kapalı

Denizbank Esnaf Kredisi

Denizbank, Kobilere vermiş olduğu kredilerin yanında esnafa vermiş olduğu kredilerle esnafın yanında olmaya devam ediyor. Bu yazımızda da Denizbank’ın Esnaflara özel sunduğu esnaf kredilerini, kredilere başvurma şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank’ın esnafa özel kredilerinden biri Esnafımıza En Hızlı Kredidir. Bu krediye başvurabilmek için banka şubelerinin dışında, Denizbank internet bankacılığı, Denizbank Facebook sayfası, Açık Deniz ATM’ler veya SMS yoluyla kredi başvurularında bulunabilirler. 125.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunan Denizbank, bu kredi ile esnafın nakit ihtiyaçlarını karşılaması veya esnafların iş yerlerine yeni yatırımlar yapmasını amaçlamıştır.

Denizbank’ın bu esnaf kredi paketinde yer alan Taksitli Ticari Kredi ile esnafa 36 ay vade ile TL ve Döviz cinsinden kredi kullanmasını sağlamaktadır.  Sabit eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkânı ile esnafa ödeme kolaylığı da sağlanmıştır. Esnafımıza En Hızlı Kredi paketinin içerisinde yer alan diğer bir kredi ise Ticari Kurtaran Hesap Kredisidir. Denizbank’ın esnaflara açmış olduğu bu hesap ile hesapta para yoksa bile, havale, fatura, çek, sigorta, iş yeri kirası gibi acil ödemeler için esnafın hizmetine sunulmuştur. Hesap, kullanılan gün üzerinden hesaplanan faiz, aylık olarak hesaba tahakkuk edilir. Ticari Kurtaran Hesap ekstrenizin asgari ödemesi anapara ve tahakkuk eden faiz tutarının %10’u kadardır.

Denizbank esnaf kredilerine başvurabilmeniz için Açık Deniz Kartınız olması halinde günün 24 saatinde Denizbank ATM noktalarından başvurulabilmektedir. Yine cep telefonunuzun mesaj bölümüne ESNAF yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numarasını 3280 kısa mesaj atmak suretiyle esnaf kredisine başvurulabilmektedir. Başvurulan kredi talebi en geç 5 dakika içerisinde başvuranın cep telefonuna SMS ile cevap gelmektedir.

Kredi talebinin onaylanması halinde 75 gün içeresinde Denizbank şubelerine başvurarak kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz sırasında banka, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İmza Beyannamesi, Varsa Oda Kayıt Belgesi, Son 2 Yıla ait Vergi Levhası, Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri)  bulundurmak zorunludur.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top