Ana sayfa Banka Haber Denizbank D-şarj Bonus Kart

Denizbank D-şarj Bonus Kart

0
Denizbank D-şarj Bonus Kart

Denizbank D-şarj Bonus, genç kesimleri bankasının müşterisi yapabilmek için daha çok gençlere hitap eden D-Şarj Bonus kartını hizmete sokmuştur. Bu kartı vadesiz hesap kartı gibi de kullanabilir, vadesiz hesabınızda ki paraları ATM yoluyla çekebilirsiniz. Üstelik herhangi bir komisyon ve işlem ücreti de alınmamaktadır.

Denizbank D-Şarj Bonus kartı, Denizbank’ın ana kredi kartı olan Bonus kart ile tüm özellikleri ile aynı özelliğe sahiptir. D-Şarj kart ile yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızda her 1TL’lik alışverişe karşılık 1 Bonus vermektedir. Biriken Bonusları alışverişlerde kullanabilir ve bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Denizbank D-Şarj karında Visa Playwawe özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde 50 TL ve altı işlemlerde şifre girmeden, imza atmadan post cihazına okutularak alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank, D-Şarj kartının kullanım sayısı artırmak için müşterilerine özel bir kampanya başlatmıştır. Buna göre D-Şarj kart sahipleri her ay 200 TL ve üzeri alışveriş sözü verenlere 10 TL bonus hediyesi bulunmaktadır.

Her ay 200 TL ve üzeri alışveriş sözü talimatı vermek için Açık Deniz İnternet Bankacılığı, 444 0 800 telefon bankacılığı ve Denizbank şubelerinden talimat verebilirsiniz. Denizbank D-Şarj kartını vadesiz hesabınıza tanımlatarak vadesiz hesabınızda yapacağınız her türlü bankacılık işlemlerini D-Şarj kartı ile de yapabilirsiniz. Yani D-Şarj kartını hem kredi kartı hem de vadesiz hesap kartı olarak kullanabilirsiniz.

Dileyen D-Şarj kart sahipleri, uygun faiz oranlarıyla taksitli nakit avans kullanabilmektedir. D-Şarj kartının müşterileri için düzenlediği kampanyalardan biri de Türkiye’nin her hangi bir yerindeki lokanta, kafe, restoran harcamalarını D-Şarj kartı ile yapan kart sahipleri %10 indirim hakkı kazanmaktadır. Ancak unutulmamalı ki yemek yediğiniz iş yerinin mutlaka cafe ve restoran MCC koduna sahip olması gerekmektedir.

MCC koduna sahip olmayan iş yerlerinde %10 indirimden faydalanamazsınız. %10 indirimi için geçerli olan kural ise tek seferde en fazla 10, 1 ay içersinde ise en fazla 20 TL indirim kazanabilirsiniz. D-Şarj kullanarak %10 indirim kazanabileceğiniz diğer iş yerleri ise sinema ve tiyatrolardır.

Yine buralarında MCC koduna sahip olması gerekmektedir. Son olarak D-Şarj kartında %10 indirimin olduğu diğer bir yer ise internet alışveriş siteleridir. İnternette yapacağınız alışverişlerde ise aylık en fazla 5 TL indirim hakkına sahip olabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin