Ana sayfa Banka Haber Denizbank Anında Para Hesabı Nedir?

Denizbank Anında Para Hesabı Nedir?

0
Denizbank Anında Para Hesabı Nedir?

Ansızın gelişen para ihtiyacı, her bireyin zor günler geçirmesine neden olur. Nakit ihtiyacı durumunda, çeşitli bankaların acil kredi imkânı bulunmasına rağmen, kredi öncesi işlemlerinin uzunluğu acil para ihtiyacını karşılamaz.

Denizbank anında para hesabı, şahsınıza özel tahsis edilen ve kısa süre içinde nakit ihtiyacınızı karşılamanız için olanak veren bir mevduat hesabıdır. Hesaptan faydalanmak ise oldukça kolaydır. Kredi notu düşük olmayan bireylerin, Denizbank şubelerinden anında para ihtiyacını karşılaması mümkün olacaktır.

Denizbank anında para hesabının limiti; minimum 300 TL, maksimum 15 000 TL’dir. Taksitli olarak geri ödeme olanağı veren bu kredi, acil para ihtiyacını karşılamak amacı ile kefilsiz olarak verilir. Bankanın kredi vermek için çeşitli şartları mevcuttur. İlk bakılan ise kredi notudur. Sigortalı bir işinizin olması, başka kredinizin bulunmaması gibi detaylar, Denizbank anında para hesabından kolayca kredi çekebilmeniz için imkân yaratır.

Denizbank anında para, yalnızca taksitli kredi veren bir hesaptır. 3, 6, 9, 12 taksit imkânı ile kredi çekilebilir. Hangi sürelerde geri ödeme yapılacağı, kredi çeken şahsın ödeme gücüne göre dizayn edilir. Geri ödeme planı ise bazı şartlara bağlanmıştır. İlk taksit, kredi çekilen ayı takip eden ayın, son iş günü olarak kararlaştırılmıştır. Denizbank daimi müşterilerinin, acil para ihtiyacını gidermek için kredi olanaklarından kolayca yaralanması mümkündür.

Anında para hesabından faydalanmak için; SMS ile başvuru, Denizbank şubelerinden başvuru veya AçıkDeniz internet bankacılığından başvuru yapılabilir. Denizbank bireysel müşterilerinin, fazla beklemeden Anında para hesabından kredi çekmesi amaçlanmıştır.

Kısa süreli nakit ihtiyacını karşılamak için Denizbank müşterilerine sunulan kredili mevduat hesabı sayesinde; iş, eğitim veya sağlık sorunlarını anında gidermek mümkün olacaktır. Üstelik çok fazla bekletmeden verilen bu kredi, geri ödeme esnasında müşteriyi uğraştırmaz. Mevduat hesabından, banka tarafından otomatik olarak çekilir. Tüm bu ayrıcalıkları nedeni ile sermayesi az olan yeni bir iş kurmak isteyenlerin veya Yaz sezonunda kaliteli bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olmuştur. Son yılların büyük çıkış yakalayan bankası Denizbank, Anında para kredisi ile bekletmeden acil para ihtiyacını karşılamaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin