Ana sayfa Kredi Kartları Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu (Kart İadatı Yok!)

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu (Kart İadatı Yok!)

0
Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu (Kart İadatı Yok!)
net kredi kartı başvurusu

Yıllık kart aidatı olmayan bir kredi kartı almak isteyen bireyler, tercihlerini denizbank ile yapabilir. Zira net kart sayesinde kredi kartı kesintisi olmayıp, tüm avantajlardan da ayrıca yararlanmak mümkün. Denizbank aidatsız kredi kartı ile bunu yapmak isteyenler, aşağıdaki adımlar ile başvuru yapabilir.

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı

Net kart adı altında başvuru kabul eden denizbank, kredi kartı özellikleri bakımından da oldukça elverişli. Bonus içerikli bir kart türü olan net kart ile bonusa üyesi iş yerlerinden taksit yapabilir ve bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca bonus kredi kartı kampanyalarının tamamında geçerli. Bildiğiniz gibi kredi kartı ödemelerinde artık temassız ödeme de yapılabilir. Bu kart türünde de temassız ödeme mümkün olup, kredi kartınızı kart okuyucu bölümüne sunarak ödemelerinizi anlık hızlarda yapabilirsiniz. (Tavsiye etmiyoruz zira bildirimsiz çekim yapılabilir) Bu temassız ödeme limiti ise sadece 90 TL olmakta.

Denizbank ile tüm bankacılık işlemleri yapılabilir ve bu kredi kartınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Başvurular şuanda bir çok kalemden yapılabilir. Sizlere bu konu için işin basit tarafına geçerek nasıl hızlıca kredi kartını alacağınızı anlatacağız. Kredi kartı kullanımı ülkemizde giderek arttığı bir dönemde, bankaların masraf kesmesi oldukça sıkıcı. Bu nedenle bireyler masrafsız kredi kartı veya aidatsız kredi kartı başvurularına daha fazla ilgi duymaktadır.

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Başvuru

Başvurular aşağıdaki adımlar ile yapılabilir; Bunlar

  • NET yazıp boşluk bırakıp TCKN’nizi yazarak 3280’e gönderin. Bu aşamaya biz mesajla kredi kartı başvurusu demekteyiz. Bu nedenle mesaj ile yapılan başvurularda servise göre bir kesinti söz konusu olabilir.
  • İnternet Bankacılığı ile yapılan başvurular genelde www.denizbank.com.tr web adresinden alınmaktadır.
  • 444 0 800 Telefon Bankacılığı ile yapılan kredi kartı başvurularında, denizbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartına başvuru yapacağınızı belirtin ve kart türü olarak net kredi kartı olmasına dikkat edin!
  • Tüm DenizBank Şubelerinden yapılan başvurularda belirli formu doldurup teslim etmeniz gerekiyor.
  • Tüm DenizBank ATM’leri üzerinden kredi kartı başvurusu tuşundan hızlıca kredi kartına yönlenmek mümkün.

Denizbank Net Kredi Kartı Şifresi Alma

Kredi kartı başvurusu yaptınız ve kredi kartınız kurye tarafından size yetiştirilmek üzere gönderilir. Bu aşamada kredi kartınızı teslim edecek olan kurye, kapalı zarfta olan net kredi kartını sizlere teslim eder. Artık kredi kartını güvenli bir şekilde almış oldunuz. Ancak kredi kartını kullanıma açmak için yani şifre atamanız yapılmalı. Burada devreye yine sizler giriyor ve kredi kartı için 4 haneli şifre belirliyorsunuz.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. *SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin