Kapalı

Deniz Bank Vadesiz Vadeli Hesap

Deniz Bank’ tan “Vadeli Vadesiz Hesap” vadesi bozulmayan vadeli hesap olan deniz hesap sayesinde yatırım ve birikim yaparken mevcut paranızdan ihtiyaç oluşması halinde faiz kaybı yaşamadan para çekebilir, eft, havale yapabilir fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz buna rağmen vadesi bozulmaz bu yüzden de kayıp yaşamazsınız. İster para çek ister para yatır
aynı zamanda  vaden bozulmadan.

Deniz Hesap sayesinde hesabınızın vadesi bozulmadan istediğiniz zaman hesaptan para çekebilir veya hesabınıza para yatırabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaparken faiz kaybı yaşamazsınız. Deniz Hesap sayesinde hesabınızın vadesi bozulmadan istediğiniz zaman hesaptan para çekebilir veya hesabınıza para yatırabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaparken faiz kaybı yaşamazsınız.

Deniz Hesap Özellikleri nedir?

Deniz Hesap açılışında alt limit 1.000 TL/USD/EUR’ dur. Hesabınızın açıldığı andan itibaren 30 gün boyunca avantajlı tanışma faizinden yararlanırsınız. Tanışma Süresi Faiz oranından her döviz cinsi için yalnız bir kere faydalanılabilirsiniz. Tanışma faizinden yararlanabilmek için üst limit TL’de 100.000, USD ve EUR için 25.000’dir. Tanışma faizi bitiminde bir ay boyunca sabit faiz oranından yararlanırsınız. Dilediğiniz zaman Deniz Hesap’tan para çekebilir veya hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Deniz Hesap Tanışma Faiz oranı TL %12 USD %1,30 EURO %0,90 olarak belirlenmiştir.

Bu işlemleri yaparken herhangi bir faiz kaybı yaşamazsınız. Hesap bakiyeniz sıfırlansa dahi Deniz Hesabınız kapanmaz, hesap kapama talimatı verilene kadar açık kalmaya devam eder. Ancak hesap bakiyeniz sıfır olarak 90 gün boyunca hareketsiz kalırsa hesabınız otomatik olarak kapanır. Deniz Hesap’tan diğer hesaplara EFT, havale ve virman işlemleri yapılabilir. Deniz Hesap’a EFT ve havale yapılabilir.

Deniz Hesap’ta hesap işletim ücreti yoktur. Hesabınızdaki bakiye üst limitin üzerine çıkarsa, hesabınıza standart faiz oranından düşük olan limit aşımı faiz oranı uygulanır. Vadeli mevduat hesaplarının 100.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır.

Deniz hesap nasıl açılır derseniz Hesap açmak için AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan veya size en yakın DenizBank Şubesi’ne uğrayarak Deniz Hesap açtırmanız mümkündür, hesap açılışından sonra bankamatik kartınız ile ve İnternet Bankacılığından hesap takibi yapmanız mümkündür.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top