Kapalı

Deniz Bank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank, zamandan tasarruf etmek isteyen tüm müşterilerinin kullanımına sunduğu müşteri hizmetleri ağı ile, yedi gün yirmi dört saat boyunca binlerce müşterisine destek sağlamaktadır. Denizbank müşteri hizmetleri üzerinden sadece yaşadığınız anlık problemlerin giderilmesi için değil, yeni bir ürün başvurusu yapmak için de hizmet alabiliyorsunuz. Bu alanda, eğer daha önce başvuru yapmadığınız kredi kartı, vadeli hesap, yatırım hesabı ya da kredili diğer ürünler bulunuyorsa, onlar için de anlık başvuruda bulunabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri için aramanız gereken iki farklı Numara vardır. 444 0 800 ya da 0850 222 0 800 numaralarından dilediğinizi arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bonus özellikli olarak size sunulan Denizbank kredi kartlarından yana herhangi bir problem yaşamışsanız, doğrudan yukarıda belirttiğimiz numaralardan birisini arayabilirsiniz. Arama işleminden sonra sizden sesli yanıt sistemini kullanarak işlemlerinizi yapmanız istenecektir. Burada sesli yanıt sistemi üzerinden sizlere birçok menu seslendirilecek ve sizden de hangi menu üzerinden bir destek almak istiyorsanız o menu ile ilgili rakamı tıklamanız istenecektir. Gerekli tuşlamayı yaptıktan sonra sesli yanıt sistemi devam edecektir. Eğer burada sorununuzu çözememişseniz, bağlandığınız kategori üzerinden müşteri temsilcisine bağlanacağınız tuşlamayı yapabileceksiniz. Bu tuşlamanız ardından yedi gün yirmi dört saat boyunca destek alabileceğiniz müşteri temsilciniz ile görüşme sağlayacak, sorununuzu dile getirecek ve kendisinden de anında bir çözüm yolu bulacaksınız.

Müşteri temsilcisine bağlanarak Denizbank müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartınıza yönelik yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir.

  • Kredi kartınız ile ilgili bilgileri ya da borç. Durumunu talep edebilirsiniz.
  • Kredi kartı ekstrenizin fax ya da doğrudan mail yolu ile bildirilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kredi kartı borç ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
  • Kredi kartınızın limiti üzerinden nakit avans çekebilir ve çekeceğiniz nakit avans miktarını da taksitlendirebilirsiniz.
  • Başkasına ait kredi kartının borcunu anında ödeyebilirsiniz.
  • Kredi kartınızda bulunan bonus tutarlarını öğrenebilirsiniz.
  • Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerin daha güvenilir olması için sanal kart oluşturabilirsiniz.
  • Kargoya verilmiş olan kartınızın akıbeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri sayesinde artık kredi kartınız ile ilgili tüm işlemleri şubeye gitmek zorunda kalmadan yapabileceksiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top