Kapalı

Deniz Bank Banka Müşteri Hizmetleri

Denizbank müşteri hizmetleri, kişilerin herhangi bir başvuru ya da kayıt işlemine gerek olmaksızın tüm bankacılık işlemlerini tek bir telefon numarası üzerinden yapabilmeleri adına tasarlanmıştır. Bankanın tüm müşterilerine eşit bir şekilde sunulan bu hizmetten faydalanabilmek için tek yapılması gereken 444 0 800 numarasının aranması ya da 0850 222 08 00 numarasının aranması yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri için seçeceğiniz numarayı aradıktan sonra dilerseniz sesli yanıt sisteminden yardım alarak bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilecek dilerseniz de müşteri temsilcilerine bağlanarak, tüm bilgilerinize ulaşabilir, yeni başvurular yapabilir ya da tüm bankacılık işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, Deniz Bank müşteri hizmetleri aracılığı ile daha düşük komisyon ve faiz oranları ile hizmet alabileceklerini söyleyebiliriz.

Hem yurt içi hem de yurt dışından müşterilerin destek alabileceği müşteri hizmetlerinde, bazı Numara farklılıkları olabilmektedir. Az önce belirttiğimiz iki farklı numaradan yurt içindeki tüm Denizbank iletişim kesintisiz bir şekilde hizmet alabilmektedir. Ancak, yurtdışından Deniz Bank müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapmak isteyen kişilerin daha farklı bir numaradan işlem yapması gerekmektedir. Bu Numara ise +90 850 222 0 800 şeklindedir.

Denizbank tarafından geliştirilen telefon bankacılığı hizmeti, kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve de bankacılık işllemlerinde şubelere olan bağlılığın azaltılması için yenilenmiştir. Bankanın geliştirmiş olduğu sesli yanıt sistemi, kişileri sesinden tanımakta, arama nedeninizi tahmin etmekte ve size özel olarak yapılan hatırlatmalar ile de kısa sürede ilgili menüye yönlendirilmeniz konusunda destek olmaktadır.

Deniz Bank müşteri hizmetleri üzerinden müşteri temsilcisine bağlandığınızda yapacağınız tüm işlemler ise aşağıdaki gibidir.

  1. Hesaplarınızı yönetebilir ve aksiyon alabilirsiniz.
  2. Banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan dilediğiniz farklı bir hesaba para transferi yapabilirsiniz.
  3. KArtlarınız ile ilgili şifre belirleme ya da şifre değiştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz.
  4. Faturalarınızı ya da ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Şans oyunlarına yönelik ödeme ve para yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  6. Vergi ya da ceza ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  7. Yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  8. Tüm bankacılık ürünlerine yönelik başvurularda bulunabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top