Kapalı

Deniz Bank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Deniz Bank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Türkiye genelinde milyonlarca müşterisi olan Denizbank uzun yıllardır finans ve bankacılık sektöründe hizmet veriyor. Şube sayısı ve ATM sayısı ile müşterilerine her an hizmet vermeyi amaçlayan Denizbank bireysel ve kurumsal bankacılık alanlarında da yenilikçi çalışmalarını sürdürüyor. Denizbank ATMleri ile haftanın her günü ve saatinde para transferi, yatırım hesabı sorgulama, kredi kartı borcu ödeme, eğitim ve  harç ödemelerini anında yapabilirsiniz.
Denizbank ATM günlük para çekim limiti belirlemiştir bu sayede kart hırsızlığı ve dolandırıcılığına karşı müşterilerin mal varlığını korumaktadır aynı zamanda bankamatikten yüklü miktarda para çekimi sonucunda diğer müşterilerin mağdur olması engellenmiştir.
Denizbank ATMleri tüm şehirlerde ve ilçelerde bulunur bu sayede müşterilerinin diğer banka ATM’lerinden komisyonla işlem yapmasına gerek kalmaz.

Denizbank ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Denizbank, Fastpay uygulamasını hayata geçirerek müşterilerinin telefonlarını hesap kartı ya da kredi kartı olarak kullanmasını sağlamıştır. FastPay ile para çekme işlemini ücretsiz yapabilir, günün her saatinde EFT ve havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Fastpay kullanmayı tercih etmeyen kişiler ise kartlı ya da kartsız tüm ATM işlemlerini gerçekleştirebilir.
Denizbank ATM para çekme limiti ise diğer bankalara göre daha yüksektir ancak bankamatiklerden daha fazla para çekmek isteyen kişiler şubelere yazılı dilekçe verebilir ya da müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak anında para çekim limitini yükseltebilir.
Tüm müşteriler için denizbank para çekme limiti 1990 TL olarak belirlenmiştir ancak tek seferde para çekme limiti 1000 TL’dir. İkinci bir işlemle kalan parayı da gün içinde istediğiniz an çekebilirsiniz.
Bu tutarın üstünde para çekmek isteyen kişiler mesai saatleri içinde Denizbank şubeleri ile iletişime geçebilir ya da ATM üzerinden komisyon ödeyerek para çekebilir. Denizbank limit üstü para çekimi için istenilen tutara göre komisyon belirlenir.

Denizbank ATM Para Çekme Limiti

Müşteri güvenliğini korumak amacıyla oluşturulan günlük para çekim limiti saat 00:00’da yenilenir ve yeniden 1990 TL para çekimi hazır hale gelir. Denizbank atm para yatırma limiti ise 40 banknot olarak belirlenmiştir.
Denizbank ATM para çekme limiti kartlı işlemlerde, telefon bankacılığında ve kartsız işlemlerde geçerlidir. Cebe havale yönteminde limit 500 TL’dir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top