Kapalı

Deniz Avans Nedir Nasıl Alınır?

Acil nakit ve anlık oluşan nakit para ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümlerden birisinde hiç şüphesiz Kredi Kartlarımız dır. Ancak buradan çekilecek ola nakit avans oldukça maliyetli olmaktadır, bireysel kredi başvurusu ise zahmetli ve bir bilgi ve belge ile birlikte bankaya gitme problemi göz önüne alındığın da başka arayışlara girmek daha kolay olmakta ve Kredi Kartlarından Taksitli Nakit Avans almak daha kolay olmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Kullanıcılarına yönelik Deniz Avans adı altında Deniz Bonus Taksitli Nakit Avans hizmetini sunmaktadır, eğer sizde bir Denizbank Bonus Kart sahibi iseniz sağlanan bu kolaylık ve hizmetten faydalanmanız mümkündür. tek yapmanız gereken DenizBank kredi kartınız ile avansınız Deniz’de!. 10.000 TL’ye kadar 9 aya varan vadelerde Deniz Avans’ınızı; AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan, PARA boşluk, kartın son 6 hanesi boşluk kullanmak istediğiniz tutarı 3280’e mesaj göndererek, DenizBank şubelerinden, 4440800 Denizbank iletişim Merkezi’nden, DenizBankATM lerinden (ATM 3 Bin TL kadar) başvurunuzu yapmanız mümkündür. Kart limitinin müsait olması durumunda 1 dakikada içinde paranız elinizde.

Deniz avansı kullanmak için kredi kartı sahibi olmanız gereklidir, eğer herhangi bir kredi kartınız yok ise yukarıda sayılan alanlardan Deniz Bank Bonus Kart başvurusu yapmanız mümkündür, yine Denizbank ta bulunan hesabınıza bağlı olarak Kredi mevduat hesabı olan Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Açılır? yazımızda da değindiğimiz Kredili hesabı açabilirsiniz.

Deniz Avans faiz oranı ne derseniz 2,02 oranında uygulanmaktadır, Deniz avans kullanmak için kredi kartınızın limitinin buna müsait olması gereklidir kullanılan avans mevcut olan limitiniz den düşülür ve taksitle ödendikçe ödenen tutar kadar limit kullanımınıza açılır. Yine Kullandığınız taksitli nakit avans ödemelerinizi Kredi Kartı Aylık Ekstrenize otomatik olarak yansır ve sizin ayrı olarak takip etmenize gerek kalmaz. Kısacası taksitler kredi kartı harcaması gibi aylık olarak eklenir.

Deniz avans faiz oranları 2,02 olduğunu belirtmiştik, Deniz avans Kullanım limitleri ise en az 1500 ile 10.000 TL arasındandır ve 9 ay vadeye kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Örnek bir hesaplama yaparsak 1500 TL 9 ay vade ile kullanmanız halinde aylık ödeyeceğiniz taksit 187 TL dir toplamda ise ödenecek tutar 1687 Tl olarak karşımıza çıkmaktadır, fazladan ödenen tutar 187 TL dir.

yukarıda belirtilen hususlar Bireysel Kredi alırken işlem basamaklarının uzun olması, belge istenmesi bankaya gidilmesi ve aylık kredi taksitlerinin takibi yok sigorta yok masraf düşünüldüğünde 2-3 bin gibi küçük meblağlar için en ideal kredi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top