Ana sayfa Kredi Kartları Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
ceptetep

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) tarafından müşterilere sunulan ceptetep kredi kartı, oldukça kaliteli ve avantajlı bir kart türüdür. Hemen her yerde geçerli olan bu kredi kartı ile diğer bankaların kredi kartlarını kıyasladığımızda %60 daha başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Bildiğiniz gibi TEB daima müşterilerin yanında olan aktif bankalardan bir tanesidir.

Ceptetep Kredi Kartları

İnternetin bir hayli ön planda olduğu ve bu bağlamda artık internet şubelerinin de göz önünde olduğu günümüz toplumunda bankacılık işlemleri de internet üzerinden yapılabilmektedir. Neredeyse her işlemin yapılabildiği internet şubeleri artık kredi ya da kredi kartı başvurusu da alabilmektedir. Bu bağlamda kendini geliştiren bir banka da Türkiye ekonomi Bankası (TEB) olmuştur. TEB, internet üzerinden CepteTEB uygulaması ile neredeyse tüm işlemlerinizi mobil bankacılık ya da internet şubesi üzerinden yapabilmenizi sağlamaktadır.

CepteTEB ile kredi kartı başvurusu yapmanız da mümkün hale getirilmiştir. Bunun için öncelikle internet şubesi üzerinden başvuru yapmalısınız. Karşınıza gelecek sayfa üzerinden bilgilerinizi girip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra sizinle iletişime geçilecek ve böylelikle siz de CepteTEB ailesinin bir üyesi olacaksınız. Şube derdi olmadığı için hesap işletim ücreti de almayan TEB, bu durumda daha çok müşteri kazanmaktadır. Bir hayli de kampanya ve avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda daha çok kampanyaları olan TEB, bugünlerde yapacağınız başvuru ile kampanyalara da katılma şansınız artacaktır. Bunun yanı sıra bazı kazançlarınız da olacaktır. Bunları öğrenmek için TEB’in internet şubesini ziyaret edebilir ya da telefon bankacılığı üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak baktığımız zaman ise CepteTEB internet üzerinden başvuru yapmanız mümkündür. Bunun için bazı bilgileriniz istenir ve daha sonra siz de bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu

Kart başvuru yöntemlerini yukarıda anlatmakla beraber ilk 50 bin kişiden banka, kart aidatı almayacağını açıklamıştır. Ceptetep kredi kartına sahip olduğunuzda online alışverişlerde hem puan hem de indirim kazanabilirsiniz. Misal son günlerde gittigidiyor.com dan ceptetep kartınız ile alışveriş yaptığınızda banka sizlere %20 sine kadar iade vermektedir.

Ceptetep Kredi Kartı Masrafları

Kredi kartına sahip olduğunuzda genelde bankaların hemen hepsi kart aidatı almaktadır. Ancak bu kredi kartı yeni olduğu için banka kart başvurusu yapan ilk 50 bin kişiden bu ücreti almamaktadır. biraz detaya indiğimizde ise aşağıdaki oranlar karşımıza çıkıyor.

CEPTETEB Kart Alışveriş Faiz Oranı %1,84
CEPTETEB Kart Alışveriş Gecikme Faiz Oranı %2,34
CEPTETEB Kart Limit Aşım Faiz Oranı %1,84
CEPTETEB Kart Nakit Avans Faiz Oranı %1,84
CEPTETEB Kart Nakit Avans Gecikme Faiz Oranı %2,34
CEPTETEB Kart Taksitli Nakit Avans Faiz Oranı %1,84

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin