Ana sayfa Banka Haber CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB Nedir?

6
CEPTETEB Nedir?

CEBTETEB Türk Ekonomi Bankası tarafından geliştirilen ve siz müşterilerine sunulan içerisinde bir çok avantaj barındıran bir yeni nesil hesaptır. Gerek sağladığı kolaylıklar, gerekse sunduğu hizmetler dikkate değer.

CEPTETEB tüm bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden ve şubeye gitmeden yapmanızı sağlayan bir nevi mobil bankacılıktır. Akıllı telefonunuza indirdiğiniz CEPTETEB uygulaması ile bankanız artık cebinizde.

CEPTETEB’ in avantajları nedir?

Şube olmadığı için şube masrafı da yoktur. Bundan dolayı size gereksiz masraflar çıkarmayacaktır.

Üstelik CEPTETEB’i tercih ettiğin için size her zaman iyi faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunulur ve bu konuda direk bilgilendirilirsiniz

Ayrıca size özel müşteri temsilciniz olur ve bankaya kayıtlı telefonunuzla aramanız halinde size direk isminizle hitap edilerek karşılanırsınız ve istediğiniz zaman  müşteri danışmanınızı CEPTETEB Destek Merkezine  7/24 ulaşılabilir olacaktır.

Yine Mobil İnternet Şubesi’ndeki Görüntülü Destek özelliğimizi kullanarak, CEPTETEB’in kanlı canlı müşteri danışmanlarıyla yüz yüze görüşme, Facebook’tan veya Web sitesi üzerinden canlı şekilde iletişim kurma olanağı da tanımaktadır.

Yine Telefonunuzdan yüklü olan uygulamanızla havale, eft gibi konularda ücret ödemekten kurtulmanın da bir yoludur.

Bir diğer avantajı ise hesabınızda bulunan serbest bakiyeniz sürekli değerlendirilir ve sizin adınıza nemalandırılır, o paradan kullansanız dahi kazanmaya devam edersiniz.

Ayrıca klasik para çekme limitleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz, bir seferde sizin hesap açarken koyduğunuz para çekme limitleri dâhilinde ATM den 5.000 TL tek seferde çekebilirsiniz.

CEPTETEB’ e Nasıl Başvurulur?

TEB İnternet Şubesinden Başvuru formunu doldurduktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi’ndeki Müşteri Danışmanları sizi arar, istediğin yer ve zamanda sizi ziyaret etmek için randevu alırlar. Sonrasında siz neredeyseniz, oraya gelirler, CEPTETEB ile ilgili bilmek istediğiniz ne varsa size anlatılır. CEPTETEBli olmanı sağlamak için gerekli imzanı alır, hesabınızın bağlı olacağı CEPTETEB Banka Kartı’nız size teslim edilir.

Yada bir diğer seçenek ise Ya da CEPTETEB mobil uygulamasını telefonunuza indirmek suretiyle başvuru basamağını başlatabilirsiniz.

İlk Hesap açılışında sizi ziyaret edecek müşteri temsilcisi aklınıza takılan ne varsa veya merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

6 Yorum

    • Faizli bir hesap türü değildir. Bilgimiz Vadesiz hesaptır. Özellikleri ise EFT Havale gibi durumlarda masraf almayan, hesap işletim ücreti kesmeyen bir hesaptır.

    • klasik vadeli hesap gibi düşünün, ancak eft havale gibi işlemlerden sizden para almaz, hesap işletim ücreti olmaz, para çekme limitleri yüksektir. Örneğin maaş kartına bir günde atm ile en fazla 1-2 Bin lira çekilirken bu kartta hesabınızda 5 bin varsa dahi tek seferde çekebilirisniz.

    • Bildiğimiz banka matik kartı gibi düşünün, ancak hesap işletim ücreti havalae eft ücreti ce hesapta paranız var ise çekim limitleri yüksektir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin