Kapalı

CEPTETEB Kredisi Nedir Nasıl Alınır?

Bazen ihtiyaçlar o kadar acil gelişir ki Anında kredi hesapta veya bankaya gitmeden kredi almak mümkün mü? soruları aklımıza takılır işte bu noktada Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından sunulan CEPTETEB hizmeti kullanıcılarına oldukça cazip oranlarda ve kullanım kolaylığı açısından pratik kredi hizmetleri sunmaktadır. Banka CEPTETEB müşterilerin yönelik sağlamış olduğu ve bankaya gitmeden anıda hesapta olan kredi seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır.

İhtiyaç Kredisi’ne en az 1000 TL olmak üzere en fazla 15.000 TL ye kadar Bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak mümkündür. Yine alınacak İhtiyaç Kredisi’ni, 36 aya varan vadelerle, aylık eşit taksitler halinde geri ödenebilecektir. Yapılan başvuruda kefil vb teminat istenmez. CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakacak olursak 1,25 faiz oranını görmek mümkündür. ve komisyonsuz olarak kredi verilmektedir. Kredi kullanılması halinde ise taksitlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Şube, Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden ödemek mümkündür.

Daha önce banka müşterisi değilseniz TEB ya da CEPTETEB web sitesinden hemen CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak mümkündür. Başvurunun onaylanması halinde CEPTETEB Destek Merkezi’nden aranırsınız, ziyaret için uygun olduğun gün ve yeri belirlenmek için banka tarafından aranır ve sizden randevu istenir, Sizi cepteteb müşterisi yapmak suretiyle sağladığı tüm avantajlardan yararlanırsınız. yani krediniz ayağınıza gelir demek yeridir bununla birlikte Kredi İşlemlerin anında tamamlanır.

Eğer TEB veya CEPTETEB müşterisi iseniz,  CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne İnternet Şubesi’nden hemen bir kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylan şubeye gitmeye gerek kalmadan istediğin an istediğin yerden kredinizi kullanabilirsiniz.. Bunun için CEPTETEB İnternet / Mobil Şube’ye giriş yapılarak ve kredilerden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni seçmek yeterli olacaktır.

Bu tür anından ve online krediler de şubeye gitmeden hizmet alındığı için daha uygun faiz oranlarında kredi kullanmak mümkün olmaktadır. Ancak Kredi kullanım şartlarını taşımanız gerekmektedir. Kredi Notunuzun uygun olması, banka kara listede olmamanız gerekir. Anında kredi şubeye gitmeden kredi seçenekleri için bankacılık işlemlerinde aksaması olmayan kredi ve kredi kartı borçlarını düzenli ödeyen müşterilere sağlanmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top