Kapalı

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

cepteteb

TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası bünyesinde müşterilerine sunulan cepteteb (ceptetep kredi kartı başvuru) kartına sahip olmak isteyenler aşağıdaki adımlar dahilinde bir hafta içinde sahip olabilir. Yapmanız ve dikkat etmeniz gereken etkenleri de sizler için araştırdık.

Ülkemizde kredi kartı kullanmayan daha doğrusu kredi kartını düzenli bir şekilde kullanan kişi sayısı çok az. Kredi kartı hizmeti veren onlarca banka var. Alınan kartlar çoğu zaman bilinçsiz kullanımdan dolayı başınıza dert olmaktadır. Kredi kartları her ne kadar size kolaylık sağlasa da nakit paraya sıkıştığınızda kredi çekmek zorunda kalmadan taksitli para almanızı sağlasa da kullanmasını bilmeyen için başa beladır. Kartı kullanıp kazancından çok borca giren kişiler ödemekte zorluk çekmektedir. Yine de kullanmasını bilen ve düzenli ödeyen müşteriler için oldukça kullanışlı ve faydalı bir üründür.

Sizlerde kredi kartı başvurusu yapmak için bankalara gidip form doldurabilirsiniz ya da bankaların internet sitelerinde başvuruda bulup bankaya gitmeden kartınız adresinize teslim edilir. Kredi kartı ve birçok uygulama bankaların internet sitelerinden yapılabilir. Bu işlemlere izin veren bankalardan biride TEB bankası. TEB bankası müşteri memnuniyeti arttırmak amacıyla birde cep uygulamasını kullanmakta. Cep telefonuna indirilen TEB mobil uygulaması aracılığı ile bankada yapabileceğiniz onlarca işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemlerden biride kredi kartı başvurusu yapmaktır.

Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu

TEB bankasından kredi kartı kullanmak ve talep etmek için mobil cihaza sadece TEB uygulamasını indirmeniz yeterli. TEB uygulaması bütün bankacılık işlemlerini yapmanızı sağladığı gibi kredi kartı başvurusu yapmanıza da olanak verir. Uygulama içinde kolayca kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. En hızlı başvuru yöntemi olan CEPTETEB başvurusundan kısa bir süre sonra TEB müşteri hizmetleri size geriş dönüş sağlar. Herhangi bir TEB şubesine gitmeden kısa sürede kredi kartınız istediğiniz adrese ulaşır.

Sonuç olarak bakıldığında bu karta sahip olduğunuzda google play dahil bir çok uygulama alışverişlerinde %50 indirim kazanmanın yanı sıra, fatura ödeme talimatları dahilinde 50 TL’ye kadar bonus puanı da kazanmış olacaksınız. Yapılması gerekenler arasında cepteteb.com.tr üzerinden başvurunuzu yapmak veya bankanın (TEB) şubelerine giderek kredi kartı başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup teslim etmek.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top