Ana sayfa Banka Haber Cepteteb İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Cepteteb İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

0
Cepteteb İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?
cepteteb

Teb bankası mobil uygulaması olan cepteteb kredi kartına veya hesabına sahip iseniz, internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. Bu konuda cepteteb müşteri hizmetleri bizlere çok yardımcı olmakta.

Ceptetep İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İnternet bankacılığı banka müşterilerini şubeye giderek işlem yapma zahmetinden kurtarmaktadır. Bu bakımdan günümüzde neredeyse banka müşterilerinin hepsi internet şubeciliğini kullanmaktadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen işlemler çok daha kısa sürede ve pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu bakımdan TEB de müşterileri için internet şubeciliği hizmetini vermektedir. Banka bu hizmeti müşterilerini zorlamayacak şekilde basit bir şekilde hazırlamıştır. İnternet şubeciliği için bankanın internet adresine giriş yapmak gerekmektedir. Bunun için de Ceptetep internet bankacılığı şifresi alma işlemini başarı ile tamamlamak gerekmektedir. Bu işlem yaklaşık 5 dakika içinde tamamlanan ve daha sonra uzun bir süre bankanın internet şubesine giriş yapılmasını sağlayan bir işlemdir.

TEB internet şubesi şifresi almak için kart numarası, kart şifresi, doğum tarihi gibi bilgilerin bulunması gerekmektedir. Bu bilgiler ile bankanın internet şubesine giriş yapılmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca işlem yapma rahatlığı sunan internet bankacılığına giriş sırasında sizden istenen bilgiler tek tek girilmelidir. Şifre alma işlemi iki türlü gerçekleşmektedir. Bunlardan birincisi şifrenin ilk defa alınmasıdır. İlk defa giriş yapmak için şubeye kayıt olmak gerekmektedir.  Şifresini yenilemek isteyenler ya da şifresini unutanlar için Ceptetep internet bankacılığı şifresi alma işlemi çok daha pratik bir şekilde tamamlanmaktadır. Sadece şifremi unuttum bölümünden destek alınarak ve kişisel bilgileriniz ile şifre yenileme işleminiz tamamlanmaktadır.

Cepteteb Müşteri Hizmetleri

TEB internet şubesini bankanın müşterilerinin tamamı kullanmaktadır. Eğer banka kartınız ya da kredi kartınız bulunuyorsa şifre alma işleminiz telefon le de gerçekleşmektedir. Telefon şubesi aranarak TEB kredi kartı ya da banka kartı ile internet şubesi şifreniz alınmaktadır. TEB internet şubesi giriş sayfasından da anında şifre alımı gerçekleşmektedir. Ayrıca internet şubesi şifre alımı size en yakın TEB şubelerinden de gerçekleşmektedir. Ceptetep internet bankacılığı şifresi alma işlemi için yapılması gereken işlemlerin tamamlanmasının ardından alınan şifre dilediğiniz zaman bireysel olarak değiştirilmektedir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde bu şifre ile TEB internet şubesine giriş yapmanız sağlanmaktadır. Ayrıca bazen banka tarafından belirlenen şifrenizin değiştirilmesi de istenmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin