Ana sayfa Banka Haber CepteTEB Avantajları Nelerdir?

CepteTEB Avantajları Nelerdir?

0
CepteTEB Avantajları Nelerdir?

TEB Bankasının oldukça popüler bir uygulaması CepteTEB. Peki insanlar neden CepteTEB’i tercih ediyor, CepteTEB avantajları nelerdir? Gelecekte çok az banka şubesi olacağı gerçeği TEB Bankası tarafından ön görülmüş olmalı. İnsanların sürekli meşgul olduğu ve banka işlemleri için dahi vakit bulamadıkları zamanlarda yaşıyoruz.

Bu nedenle bankacılık hizmetlerinin online olarak, mobil cihazlardan hızla yapılması bir bankanın geleceğini belirliyor. CepteTEB şubesi olmayan, online ve mobil kullanıma tam anlamıyla uyarlanmış bir bankacılık hizmeti. Kullanıcılarına sunduğu avantajlar ile yeni bankacılık biçiminin tarifini yapıyor. Hatta bir zaman sonra TEB Bankası, diğer bütün bankalar benzeri bir sisteme geçiş yapabilirler.

CepteTEB avantajları nelerdir? CepteTEB’de bankaya hiçbir zaman para ödemezsiniz. Birçok kişinin canını sıkan hesap işletim ücreti ve işlem bedelleri CepteTEB müşterileri tarafından ödenmemektedir. Yani ortalama olarak 3 ayda 20 TL hesap işletim ücreti cebinizde kalır, her işlem için alınan 3 – 10 TL arasında para da cebinizde kalacaktır.

Bütün bunlar belki ortalamanın üzerindeki tüketiciler için önemsiz olabilir ama çoğu kişi için alınan para toplamda hesaplanıldığında yüksek meblağlara denk geliyor. CepteTEB’in en önemli özelliği hiçbir ücret almaması. Bütün işlemler ücretsiz olarak tamamlanıyorlar. Peki, banka nasıl para kazanıyor? Her banka gibi paranızı işleterek, fark ise hem paranızı işleterek, hem de kesinti yaparak kazanmak yerine sadece paranızı işletmesi.

Bir diğer konu ise mobil uygulamalar. Akıllı telefonların, tablet bilgisayarların hayatımızdaki öneminin tekrar tekrar anlatılmasına gerek yok. Herkesin ulaşabileceği, ulaştığı cihazlar bunlar. İşte CepteTEB isminden de anlaşılacağı üzere bir mobil bankacılık sistemi. Akıllı telefonunuzdan rahatlıkla işlem yapabilmenizi, hiçbir zaman şubeye ihtiyaç duymamanızı sağlıyor.

CepteTEB avantajları nelerdir, nasıl başvurulur; hepsini öğrenmek için resmi internet adresini ziyaret edin. Başvurmak çok kolaydır. Web sitesindeki formu doldurursunuz ve gönderirsiniz. Bir iş günü içerisinde sizi arayacaklardır ve saha çalışanlarını adresinize yönlendirirler. İstediğiniz yerde CepteTEB saha çalışanı ile buluşur, sözleşmeyi görüşürsünüz, imzaları atarak resmi bir CepteTEB müşterisi haline gelirsiniz. Türkiye’de oldukça popüler bir bankacılık sistemi CepteTEB, her geçen gün müşteri sayısı artıyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin