Kapalı

CardFinans ‘ta Faiz Yok Kampanyası

Finansbank tarafından sunulan Kredi kartı olan CardFinans Kredi kartı alanlara yönelik Banka tarafından sunulan hizmette kredi katından yapılan tüm alışverişlerde oluşacak olan borcun asgari ödeme tutarları düzenli ödenmesi halinde kalan tutar için faiz işlemeyecektir.

Ancak, burada dikkat edilmesi gereken kampanya bir yıl süreli olup, yıl sonunda kalan borcun tamamı ödenmesi gerekir. Yani  13 ayda oluşacak ekstre borcunun tamamı ödenmesi gerekir. Oldukça mantıklı gibi görünse de bir yıl sonra oluşacak borcu ödeme zorluğu çekebilir ve kredi kartı borç faizi ile yüzleşebilirsiniz.

Yine, asgarisi ödenen kartta ana para sabit faiz işlemeden kalacak gibi görünse de ve örneğin 3000 TL harcadınız bununla birlikte asgari %40 1200 TL borç gelecek ve buda size daha çok harcamaya teşvik edecek buda zamanla borç yığılmasına sebep olacaktır.

CardFinans ‘ta Faiz Yok Kampanya Koşulları

10 Şubat – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl boyunca kesilecek TL ekstrelerinde asgari borcunu gecikmesiz ödediği sürece, kalan bakiyeye ‘Sıfır’ alısveriş faizi fırsatından yararlanabilir.

Kampanya 10 Şubat-30 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan 10 Şubat 2015 itibari ile Finansbank’tan açık bireysel kredi kartı olmayanlar, kampanya döneminde CardFinans’a başvurmaları ve başvurularının onaylanması halinde yararlanabilirler.

Kampanyadan yararlanabilmek için 1 yıl boyunca kesilecek TL ekstrelerin asgari tutarının gecikmesiz ödenmesi gerekmektedir. Finansbank kredi kartlarında gecikme olması, yani asgari ödemenin yapılmamış olması durumunda o aya ait faiz indiriminden yararlanılamaz.

Alışveriş faizi iadesinde üst limit bulunmamaktadır. Asgari tutarının gecikmesiz ödenmesi halinde kalan bakiyenin tamamı için Alışveriş Faizi ödemeyecektir. Nakit işlemler kampanyaya dahil değildir.

Fix Card bireysel kredi kartları, Ticari kartlar ve CardFinans Nakit kampanyaya dahil değildir.

Kampanya; kredi kartının onaylandığı tarihten itibaren 1 yıllık süredeki ekstreler için işletilecek Alışveriş Faizinin sıfırlanmasını ifade etmektedir. USD ekstreleri dahil değildir.

Kampanya süresince, kampanyaya tanımlı kredi kartının hesap kesim tarihinde değişiklik yapılamayacaktır.

daha fazla bilgi için banka ile iletişime geçiniz. unutmayın hiç bir şey bedava değildir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top