Kapalı

Burgan Bank Emeklilik

Burgan Bank son zamanlarda büyük ve önemli bir büyüme kaydeden bir banka. Ve hal böyle olunca bütün gözler bu banka oluşumuna çevrilmiş durumda. Siz de Burgan Bank Emeklilik planına kaydolarak emekliliğinizi güvence altına alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey İnternet Şube, Mobil Şube, Çağrı Merkezi yahut Burgan Bank Şubelerine gelerek isteğinizi dile getirmek. Geriye kalan bütün işlemler güler yüzlü Burgan Bank çalışanları sayesinde halledilmektedir.

Burgan Bank, Burgan Bank Emeklilik projesi kapsamında 3 farklı plan ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Şimdi sırasıyla ve detaylarıyla bu plana bir göz atalım:

1) Burgan Bank Pozitif Plan 

Eğer siz de düşük katkı payları ile düzenli birikim elde etmeyi planlayan birisi iseniz bu plan tam da sizlerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış. Eğer standardımdan memnunum ben diyenlerden iseniz gelecek için kaygıdan kurtulmak istiyorsanız bu plan size göre!

Emekli olduktan sonra dahi Burgan Bank güvencesi altında düzenli gelir sayesinde gelecek kaygısından kurtulursunuz. Pozitif Plan 150 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

2) Burgan Bank Emeklilik Plus Plan

Eğer siz de geleceği için herhangi bir şeyi esirgemeyen bir insansanız ve emekli olduğunuz zaman yüksek maaş almak istiyorsanız Burgan Bank Emeklilik Plus Plan ile yüksek katkı payından istifade edebilirsiniz.

Ayrıca bu plana dahil olurken giriş aidatı ya da yönetim gider kesintisi de ödemezsiniz asla! Bu esnek sistem sayesinde artık siz de nasıl emekli olurum endişesi gütmeyeceksiniz.

3) Burgan Bank Alternatif Güvence Planı

Eğer muhafazakar bir yaşama sahipseniz ve faizlere bulaşmadan emekli olmak isterseniz bu plan tam da size göre. Üstelik Alternatif Plan 150 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top