Ana sayfa Banka Haber BonusFlaş Nedir Nasıl Kullanılır?

BonusFlaş Nedir Nasıl Kullanılır?

0
BonusFlaş Nedir Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankası hizmeti olan ve Kredi Kartı Kullanımı ve Kampanyaların takibe ilişkin bir devrim olan BonusFlaş ile TC kimlik numaranız ve kart şifrenizle çok kolay giriş yaparak, tek bir platformdan tek dokunuşla tüm Garanti Bankası kartlarınızın kampanyalarına katılmanız mümkün olmakta.

Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz. Alışveriş yaparken telefonunuzu kullanarak temassız işlem yani kredi kartınızı çıkarmadan şifre girmeden ödeme yapmanız mümkün olmaktadır.

Ayrıca kartlarınız ile ilgili günlük işlemlerinizi kolayca takip edebilir, hızlıca ekstrenizi atlatabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir hatta limit artırımına başvurusu yapmanızı da mümkün kılmaktadır.

BonusFlaş teklifler, hatırlatmalar ve bildirimler ile kontrolünün sizde olmasını sağlıyor, kartlarınız ile ilgili her şeyi tek bir yerde topluyor. Garanti Bankasından bulunan tüm kartlarınıza işlemleri tek kalemde takip etme imkanı sağlamaktadır.

İşin özü BonusFlaş kart bilgileri ile tüm kampanyaları bir araya getiriyor! Örneğin Bonus kartınızla katılmaya düşündüğünüz bir kampanya katılmak için artık sms atma derdine son.

Bonus Flaş uygulamasının sağladığı hizmet ve yenilikler

Bonus Flaş uygulaması İle Kampanyalar: Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz. Ayrıca BonusFlas’la nerede, hangi kampanya var bulmak çok kolay. Tek yapmanız gereken ‘Kampanya Ara’ya tıklamak ve markanın, sektörün ya da alışveriş merkezinin adını yazmak.

Bonus Flaş uygulaması İle Kart İşlemleri: Tüm Garanti Bankası kartlarınızla BonusFlaş’a giriş yapabilir, kredi kartınıza dair güncel işlemleri görüntüleyebilir ve borç ödeme işlemini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. (Miles&Smiles, American Express, Money, Flexi , Paracard) Bunların yanı sıra Kart Sifresi değiştirebilir, Ödeme Bilgilerinde değişiklik yapabilir, Sanal Kart oluşturabilir ve Limit Güncelleyebilir, E-Ekstre tanımlayarak güncelleme yapabilir, Kartınızı Telefon ve Posta yoluyla alışverişe açabilir/kapatabilir, Kartınızı İnternet üzerinden alışverise açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Bonus Flaş uygulaması İle Ödeme İşlemleri: Kart numaranızı e-ticaret sitelerine girmek istemiyorsanız, çözüm yanı başınızda! Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinde ödeme sekli olarak GarantiPay’i seçin, BonusFlaş’a gelen bildirime tıklayarak ödemenizi başka hiçbir bilgiye ihtiyaç olmadan sadece kart şifrenizi girerek güvenle tamamlayın. Bunun yanı sıra alışverişlerinizde sadece cep telefonunuzun olması yeterli. Telefonunuzu kullanarak temassız ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Temassız gerçekleşen işlemler Yakın Alan İletişimi’nin (NFC) en yeni yöntemi olan HCE (Host Card Emulation) teknolojisi kullanarak gerçekleşir.

işletim sistemine göre BonusFlaş indirmek için aşağıda bulunan linklerden veya resmi İnternet sitesi olan http://www.bonusflas.com.tr/ adresinden indirmeniz mümkündür.

Android İçin BonusFlaş İndir; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.bonusapp

Appstore  BonusFlaş İndir; https://itunes.apple.com/us/app/bonusflas/id994503642?ls=1&mt=8

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin