Kapalı

Bonus Puan Geçen İş Yerleri

Bonus kart, kredi kartı olarak kullanılan ve ülkemizde de en çok kullanılan ikinci kredi kartı olarak geçen bir kart olmaktadır. Kartın içerisinde barındırdığı bazı özelliklerden biri de bonus puan olmaktadır. Asıl Bonus kart Garanti Bankasına ait olmaktadır ama bununla beraber birçok bankanın kendine ait bir bonus kart çıkardığını da söyleyebiliriz. Sadece Garanti bankası değil, bununla birlikte Denizbank Bonus, İng Bank Bonus, Fiba Banka Bonus, TEB Bonus kart gibi kartlar da bulunmaktadır. Bu kartlarda bulunan bonus puanları anlaşmalı mağazalar ya da marketler de dilediğiniz gibi kullanabilmektesinizdir. Diğer bir yandan da bonus kart üyelik ücreti 90 TL olarak belirlenmektedir.

Bonus Puan Geçen Teknoloji Mağazaları

Bonus puan geçen teknoloji mağazalarından biri de TeknoSa’dır. Tekno Sa’dan bonus kartlarla yapacağınız bir alışverişten ciddi miktarda bonus puan elde edebilirsiniz. Diğer bir yandan da bonus puanlarınız var ise Tekno Sa’da bunları kullanabilirsiniz. Tekno Sa mağazalarının dışında da bazı mağazalarda da bonus puanlarınızın kullanılması mümkün olmaktadır.

Bonus kart olarak geçebilecek teknoloji mağazaları ise Apple, Arena, Bilkom, Bimeks, Bose, C5 Elektronik,  Casper, Darty, Electroworld, Empa Hızlı Sistem, Exa Bilgisayar, Gold, Gold Bilgisayar, Gold.Com.Tr, Gsa Saat, Hizlial, Homend, Index, İndeks Bilgisayar gibi mağazalarda bonus puanlarınızın rahatlıkla geçerli olabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Diğer bir yandan da bu mağazalarda yapacağınız alışverişleriniz sayesinde de artı bonus puan kazanabilirsiniz.

Bonus Puan Geçen Market Zincirleri

Bonus puan geçen market zincirlerinin başında ise Migros ile CarrefourSa gelmektedir. Eğer bonus puanlarınız var ise bu marketlerde gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün olacaktır. Diğer bir yandan da bu mağazalarda yaptığınız alışverişlerden de artı bonus puan kazanabilirsiniz.

Bu market zincirlerinin yanı sıra başka mağazalarda da bonus puanlarının geçerli olduğu söylenmektedir. Bu iki marketin yanı sıra bazı önemli marketlerde de geçerli olmaktadır. Bu marketlerin listesi ise şu şekilde olmaktadır; Adese ,Carrefour ,Carrefour Ekspres ,Happy Center ,Kipa ,Macrocenter ,Metro ,Migros ,Migros Sanal ,Migros Toptan ,Özdilek Market ,Real ,Sarıyer Market ,Şok ,Tesco gibi marketlerde de bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Bonus Puan Geçen Akaryakıt Mağazaları

Bonus puanlarınızı kullanabileceğiniz bir diğer mağaza ise akaryakıt istasyonları olmaktadır. Benzin ya da otogaz alırken oldukça rahat bir şekilde bonus puanlarınızı kullanmanız da mümkün olacaktır. Akaryakıt alırken Opet ya da Petrol Ofislerinde bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Ama burada önemli olan bir nokta ise bu akaryakıt zincirlerinin anlaştığı sadece bir iki banka olmaktadır. Yani sizin bankanız ile birlikte bir anlaşma yapılmamış olabilir. Bu yüzden mutlaka bunu sormanız ve öğrenmeniz daha doğru olacaktır.

Bonus puan geçen akaryakıt mağazaları sadece Opet ile Petrol Ofisi yoktur. Bu iki mağaza ile birlikte Alpet, Aytemiz, Bp, Kadoil, Lukoil & Akpet ,Opet, Petrol Ofisi, Shell, Total, Turkuaz Petrol ofislerinde bonus puanlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz de mümkün olacaktır.

Bonus Puan Geçen Beyaz Eşya Mağazaları

Bonus puanlarınızı beyaz eşya mağazalarında da kullanmanız mümkün olmaktadır. Özellikle de Vestel mağazaları bonus fırsatlarını sunmaktadır. Bonus fırsatlarından sizler de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer Vestel’den alışveriş yaparsanız, bonus puanlarını da almanız mümkün olacaktır.

Vestel dışında da bonus puanlarını kullanabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalar ise şu şekilde sıralanabilir. Altus ,Arçelik ,Ariston ,Beko ,Bosch ,Electrolux ,Enplus ,Finlux ,Gaggenau ,Miele ,Profilo ,Regal ,Siemens ,Telefunken ,Vestel gibi mağazalarda bonus fırsatlarını kullanabilir ve bonus puanlarınızı kazanabilirsiniz.

Bonus Puan Geçen Eğitim Kurumları ve Kitapçılar

Bonus puanlarını kullanabileceğiniz bazı önemli eğitim kurumları da bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarında gönül rahatlığı ile bonus puanlarınızı kullanabilir ve bununla birlikte ekstra bonus puan kazanabilirsiniz.

Bonuslarla kitap almak istiyorsanız sizlere Alkim kitapevini önerebiliriz. Bonus kart sayesinde ekstra taksit yaptırabilme imkanınız da bulunmaktadır. Alkim kitapevinin yanı sıra bonus puanlarınızı kullanabileceğiniz mağazalar ise şu şekilde listelenebilir. Alkım Kitapevi ,Evrensel Kitap Evi ,Eyüboğlu Eğitim Kurumları ,Harvard Business ,İstanbul Bilgi Üniversitesi ,İstek İstanbul Eğitim ,Kadir Has Üniversitesi ,Kültür Dersanesi ,Penzz Shop gibi mağazalardan gönül rahatlığı ile bonus puanlarınızı kullanabilir ve yine puan kazanma ihtimaliniz de bulunmaktadır.

Bonus Puan Geçerli Olan İnternet Siteleri

Bonus puanın geçerli olduğu bazı internet siteleri de bulunmaktadır. Özellikle de N11.com sitesinde gönül rahatlığı ile bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz. N11 sitesinin yanı sıra 1v1y ,Altincicadde ,Amazon ,Aveda ,Biggshop.Com ,Biletix ,Bon Prix ,Bonubon ,Buroma ,Coquet ,Çicek Satış ,Çikolata Sepeti ,E-Hamal ,Elektrik Market ,Epttavm ,Ereyon ,Evimiz Dekorasyon ,Evmanya.Com ,Findeks.Com gibi internet sitelerinde de bonus puanlarınızın geçerliliği mümkün olacaktır.

Bonus Puan Geçerli Olan Giyim Aksesuar Mağazalarının Listesi

Bonus puanlarının geçerli olduğu bazı önemli giyim ve aksesuar mağazaları bulunmaktadır. Bu mağazalarda bonus puanlarınızı kullanabilir ve yine yaptığınız alışverişlerden puan da kazanabilirsiniz. İşte giyim mağaza listesi ise şu şekilde olabilir. Longchamp ,Moncler ,&Style ,Abdullah Kiğılı ,Accessorize ,Adidas ,Adil Işık ,Adl ,Adl Codentry Love My Body ,Aeropostale ,Agent Provocateur ,Aldo ,Alexander Mc Queen ,Altınyıldız Classics ,Ankara Shopping Fest ,Antalya Shopping Days ,Armağan Oyuncak ,Armani ,Armani Junior gibi mağazalarda gönül rahatlığı ile bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Bonus Puan Geçerli Olan Mobilya Mağazaları

Bonus puanlarının geçerli olduğu bazı mobilya mağazaları da bulunmaktadır. Alfemo, Altın Yaylı Yatak, Bellona, Crate&Barrel, Çilek mobilya, Dinarsu, Doğtaş, Habitat, Ikea, İdaş, İdaş Yatakları, İpek Mobilya, İpek mobilya, İstikbal, İşbir Yatak, Kaşmir Halı, Kelebek Mobilya, Kilim Mobilya, Koleksiyon Mobilya gibi mağazalarda bonus puanlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top