Ana sayfa Kredi Kartları Bonus Kredi Kartı Limitini Hızlıca Artırma (GARANTİ BONUS)

Bonus Kredi Kartı Limitini Hızlıca Artırma (GARANTİ BONUS)

0
Bonus Kredi Kartı Limitini Hızlıca Artırma (GARANTİ BONUS)
garanti bankası

Kredi kartı limiti önemli olup, garanti bonus kartı kullananlar bonus kredi kartı limitini hızlıca artırma işlemlerinin nasıl yapıldığını merak edebilir. Garanti bonus kartına sahip olan bireyler, genelde kredi kartı ile harcama yapmak istediklerinde limite takılabilir ve o anda hızlıca kredi kartı limitlerini artırmak isteyebilir. Bu nedenle bonus kredi kartı limitini hızlıca artırmak isteyenler aşağıdaki işlemlere başlayabilir.

Garanti Bonus Kart Başvurusu

Bonus kart, Garanti Bankası tarafından ülkemizde kredi kartları henüz yeni yeni gündeme gelirken piyasaya sürülmüş yıllar boyu yüksek kullanıcı sayılarına ulaşmış avantajlı bir kredi kartı olma özelliğine sahiptir.  Müşterilerine birçok marka da indirim para puan ve kazanç sağlayan Bonus kart limit olarak yüksek limitli kredi kartları arasına girdiği gibi kredi kartı limiti müşteriden müşteriye değişim göstermektedir. Bankalar kredi kartları limitlerini belirlerken birçok kriteri göz önünde bulundurur ve her müşteriye kendi durumuna göre farklı limit seçenekleri sunar. Fakat bu limitler zamanla arttırılabilir.  Bonus kredi kart limit artışı da mümkün ve kolay biri işlemdir.

Kredi kartlarında en önemli etken şahsın aylık net geliri ve üzerine kayıtlı mal varlığıdır. Genelde kredi kartı başvurusu yapanlar ilk aşamada otomatik artırım talebi verdiklerinde her 3 ayda bir olmak üzere kredi kartının limitini artırmaktadır. Bu nedenle bonus kredi kartları dahil limitlerin artmasını talep edenler ilk aşamaya dikkat etmeleri gerekiyor.

Bonus Kredi Kartının Limitini Nasıl Arttırabilirim?

Bankalar kredi kartlarının limitini arttırmak isteyen müşterileri için genellikle birden çok seçenek sunar. Günümüzde internet bankacılığı büyük önem kazanıp yaygın kullanım ağına ulaştığı için, internet bankacılığı üzerinden de limit artışı sağlanabilmektedir. Ya da banka şubesine gidip bireysel müşteri temsilcisi ile görüşerek kart limitinizi ne kadar arttırabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Garanti bankası da Bonus kredi kartı için özel olarak çıkardığı uygulama olan Bonus flaş ile kart limitinizi arttırmayı size birkaç tık ile halledecek kadar kolaylaştırmıştır. Bonus flaş uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra seçenekler arasındaki limit artışı kısmına girerek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Ya da sizlere en yakın Garanti bankası şubesine giderek şube yetkilileri ile görüşüp kartınızı limitini arttırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kredi kartı limit artışı uygulanırken kart ile yaptığınız harcamalarınız taksitleriniz ve ödemeleriniz göz önünde bulundurulmaktadır. Bu nedenle kredi kartı limit artışında bulunmak istiyorsanız ödemelerine özen göstermelisiniz. Gecikmesiz olarak gününde yapılan her ödeme size daha yüksek limitlere ulaşma fırsatı sağlamaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin