Ana sayfa Banka Haber Bonus Kredi Kartı Hangi Bankadan Alınır?

Bonus Kredi Kartı Hangi Bankadan Alınır?

0
Bonus Kredi Kartı Hangi Bankadan Alınır?
bankatik.net

İnsanların kredi kartı kullanımı arttıkça bankalarda kendi aralarında kıyasıya bir rekabete girmiştir. Örneğin birçok banka Bonus kart adı altında kullanıcılarının hizmetine sunduğu kart sayesinde kullanıcılar birçok kampanyadan yararlanabilmektedir. Bu bankalar arasında gerek yaptığı kampanyalar gerekse faiz oranlarıyla dikkat çeken banka garanti bankasıdır. Çünkü garanti bankası bonus kartı ile rahatça alışveriş yapabilir ve birçok imkândan faydalanabilirsiniz.

Örneğin akaryakıt, beyaz eşya, eğitim, giyim, e-ticaret ve market gibi daha birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bütün bu avantajları göz önünde bulundurduğumuz zaman en cazip ve en kullanılabilir kart olarak garanti bonus kartını gösterebiliriz. Üstelik karta sahip olmakta çok kolaydır 444 0 333 garanti müşteri hizmetlerini arayarak sadece birkaç dakika içerisinde karta sahip olabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra birkaç gün içerisinde kartınız kullanıma açık bir halde adresinize teslim edilir.

Bankalar arasında ki rekabet arttıkça müşterilerine sundukları imkânlar da artmıştır. Bu imkânlardan en dikkat çekeni ise Türkiye ekonomi bankası yani kısa adıyla TEB bankasının TEBBONUS kartıdır. Bu kredi kartı hem kolay alımı hem de müşterilerine sunmuş olduğu avantajlarla dikkat çekmektedir. Teb bonus kart sayesinde sinemaya uygun fiyatlarla girebilir kredi kartından eft yapabilirsiniz. Bu özelliklerinin yanı sıra çok az faiziyle de dikkat çekmektedir. Diğer bankalardan farklı olarak yaptığınız işleme göre ücret kesen banka bu özelliğiyle de diğer bankalardan çok farklıdır. Teb ayrıca kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir. Herhangi bir sorun oluştuğunda veya sorunuz olduğunda 0850 200 0 666’yı arayabilirsiniz.

Bankaların müşteri kazanmak ve insanlara en uygun fiyatlarla faiz oranlarını düzenlemek için çıkardığı kartlardan bir tanesi de bonus kartlardır. Birçok banka bonus kart çıkarmıştır. Fakat diğer bankalardan ayrılan birçok yönü olması nedeniyle deniz bank göze çarpmaktadır. Deniz bonus kart yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız harcamalarla size bonus puanı verir ve bu bonus puanlarını da harcayabilirsiniz. Yani deniz bank müşterilerine harcadıkça kazanma olanağı sunmuştur. Deniz bonus kart sayesinde cep telefonlarınıza rahatça TL yükleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. İnternet şubenizden ya da size en yakın Denizbank ATM’sinden yükleme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin