Ana sayfa Banka Haber Bjkas Hissesi Teknik Analizi 2017

Bjkas Hissesi Teknik Analizi 2017

0
Bjkas Hissesi Teknik Analizi 2017
bjkas teknik analizi

Beşiktaş futbol yat. hissesi olan bjkas 2017 teknik analizi konusunda haziran ayı dahil tüm analizleri incelemek istedik. Bildiğiniz gibi borsa da beklentiler satın alındıktan sonra o beklenti gerçekleşirse hisse yükseliş söz konusu olmaz. Beşiktaş mayıs 2017 sonlarına doğru yapılan son maç ile beraber şampiyonluğunu yeniden ilan etti. Çoğu yatırımcılar (amatörler) hissenin güne neden yüksek rakamlar ile açamadığını merak etmekte ! Oysa ki parayı kazananlar hisseden çoktan çıkıp farklı hisselerin beklentileri yönüne girmişlerdir. Yani bjkas zaten beklentisi belli olan bir hisse olup o beklentinin gerçekleşmesi nötr bir etki yapacaktır.

Bjkas Hissesi Teknik Analizi 2017

Spor hisselerinin çoğunda şu transfer olacak şu arsamız satılacak tren kaçıyor son vagon sözleri yorumlarda geçiyor ise öncelikle o hisseye girmemeye özen gösterin. 1 yıllık analizlerde bjkas’ın 3 lü seviyelerden 5.60 lı seviyelere kadar tırmandığı görülüyor. Bu hissenin teknik analizine derinlemesine bakıldığında ve maddi borçlar ile kıyaslandığında hissenin değeri şuanda var olanın yarısı kadar diyebiliriz.

bjkas 300x193 - Bjkas Hissesi Teknik Analizi 2017
bjkas teknik analizi

Futbol hisseleri uzun vadeli veya orta vadeli düşünüldüğünde ani bir haber karşılığında yükseleceği görülüyor. Emsallerine baktığımızda GSRAY arsa haberi, FENER transfer haberleri TSPOR reklam anlaşması haberi sadece bunların var olması bile hisseleri kısa sürede yükseltiyor. Ancak dikkat ederseniz ertesi gün haberler asılsız çıktığında yön yükseldiği kadar aşağıya. Para kazanmak isteyenler kesinlikle tercihlerini daha verimli ve getirisi orta olan orta vadeli hisselerden yana kullanmaları önerilir.

29.05.2017 tarihi itibari ile bjkas hissenin 4.60 lı seviyelerden seyrettiği görülüyor. Hissenin önümüzdeki günlerde avrupa kupası kuraları ve transfer haberleri ile aşırı olmamakla beraber dalgasız bir görüntü çizeceğini söyleyebiliriz. Hisseye girecek olanların ise kar / zarar mali durumlarına çok dikkat etmeleri gerekiyor. Genelde 4 büyüklerin bu durumlarına bakıldığında şirket hisselerinin + da değil sürekli olarak – de açılması gerekiyordu!

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin