Ana sayfa Kredi Notu Bir Evim Güvenilir Mi?

Bir Evim Güvenilir Mi?

4
Bir Evim Güvenilir Mi?
bir evim

Ev sahibi olmak isteyenler faizsiz bir şekilde bir evim ile bunu gerçeğe dönüştürebilir. Peki birevim.com yani Bir Evim güvenilir mi, kullanıcılar neler diyor bu konuda. Bir evim firması hakkında bilmek istedikleriniz tüm detaylar bu yazımızda. Beğendiğiniz evi hem faizsiz hem de avantajlı fiyatlar dahilinde almak sizlerin ellerinde. Kararınızı verdikten sonra bir evim ile yola çıkan müşteriler, evlerini kısa sürede almaya başladı.

Bir Evim Ne Zaman Kuruldu?

Firmanın resmi internet sitesi olan birevim.com whois bilgilerine baktığımızda 2011 kayıtlı olduğunu ve uzun süreler hizmet vermeyi amaçladığını söylemek mümkün. Bankalardan ev yani konut kredisi çekmek istediğinizde faiz oranları %0.95 den başlıyor ve 10 yıllık vade seçeneklerini düşündüğünüzde verilen tutarın kat ve kat fazlası bankalara geri ödeniyor. Almış olduğunuz evin değeri 100 bin TL ise 10 yıllık vadeler dahilinde ev için bankaya ödenen tutar 2 katına çıkabiliyor.

Bir evim sayesinde amaç edinen kurallar sayesinde alacağınız evi faiz ödemeden aylık ödemeler eşliğinde alabileceksiniz. Konu hakkında ve ödeme tutarları konusunda tüm bilgileri size en yakın birevim şubelerinden destek alabilirsiniz.

Bir Evim Ne Kadar Güvenilir?

Ekonomik ihtiyaçlarınıza kalıcı çözüm bulmak isteyenler ihtiyaç kredisi dahil hemen her konuda sizlere çok uygun ödeme konusunda yardımcı olmaktadır bir evim. Sadece ev olmamakla beraber sizlere Ev, arsa, iş yeri satın alma konusunda da nakit para desteği vererek, ihtiyaçlarınıza anlık çözümler sunar. Ancak çoğu bireylerin akıllarında ise bir evim ne kadar güvenilirdir sorunun yanıtını aramakta. Bildiğiniz gibi kirada iseniz aylık ödenen kira parasını toplayınca zaten bir ev değeri ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle yıllarca kiraya verdiğiniz parayı toplayarak evi satın almak için kullanabilirsiniz.

Faizsiz konut kredisi almak isteyenler, bir evim sayesinde bunu gerçeğe dönüştürebilir. Ayrıca yapılması gerekenler konusunda sizlere her türlü detayı vermektedir. Sizlerde bir evim ile tanışmak istiyorsanız öncelikle organizasyon ücreti veriyorsunuz. Sonrasında grup sayısına bağlı olarak her ay ilgili tutarı yatırarak evi almaya beklemeye başlıyorsunuz. Ödeme yöntemlerini sizler belirleyerek kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Genelde grup sayısı ortaya çıkartılır ve sonrasında çekilişe gidilir eğer ki ilk sırada çıkarsanız ilk ayda evin sahibi siz oluyorsunuz. Kalan aylarda ise ödemeye devam ederseniz.

SİZLERDE BİR EVİM İLE DAHA ÖNCEDEN ÇALIŞMIŞ İSENİZ BİZLERE YORUM ALANINDAN YORUMLARINIZI BELİRTEBİLİRSİNİZ.

4 Yorum

  1. Şimdi siz “Birevim” şirketine “Güvenilir” mi dediniz yoksa “Güvenilmez” mi dediniz.
    Bir sayfa yazı yazdın ve konu başlığına bakıyorum bu kik surunun cevabı yok bu nası iş
    Amacın ne senin

    • Öncelikle merhaba. Yapmış olduğunuz yorum için şunları yazabilirim kullanıcıların büyük çoğunluğu bir evim, firuz ev, evin olsun tarzında şirketlerin güvenilirliğini sorgulamakta. Bizler burada insanlara ve yeni girecek olan veya girmeyi düşünenlere tavsiye niteliğinde reel bilgiler paylaşmaktayız. Ve genelde yalın bir dil ile çevreden edinilen bilgiler baz alınır. Her 100 kişiden 99 tanesi olumlu düşünürse cevabı zaten belli etmiş olacaktır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin