Ana sayfa Bayilik Bim Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2017

Bim Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2017

0
Bim Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2017
bim bayilik alma

Para kazanmak isteyenler bayilik alarak bir ürün satabilir veya abone çekebilir. En fazla merak edilenler arasında bim bayilik veriyor mu, şartları neler gibi konuların başını çekiyor. Bildiğiniz gibi her il ve ilçelerde en az 4-5 adet bim marketini bulabilirsiniz. Kaliteli ürünü ucuza sunan BİM, hakkında bilmeniz gereken en önemli detay bayilik vermediğidir.

Bim Bayilik Veriyor Mu?

Yukarıda yazdığımız gibi ne yazık ki BİM mağazaları kullanıcılara bayilik vermemektedir. Sadece kendi bünyesinde çalışmaktadır. Bu nedenle iş yeriniz yani kiralık mağazanız var ise BİM’e başvurarak burada bim’in açılmasını sağlayabilirsiniz. 1995 yılında 21 adet mağaza ile faaliyetlerine başlayan Birleşik Mağazalar A.Ş. ülkemizde herkesin tercih ettiği mağaza haline gelmiştir. Tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden birisi şüphesiz fiyatlarıdır. Rekabet ettiği diğer mağazalara göre daha uygun ve daha ucuz bir fiyat sunarak satışlarını devam ettiren bim tercihte neden zirvede olduğunu da kanıtlamıştır. Diğer bir tercih edilmesindeki unsur ise kesinlikle ürün satışlarında sağladığı kalite, güven ve iyi hizmettir. Türkiye dışında da çalışmalarını sürdüren bim, yapılan başvurulara göre mağazalarını sizin kiraya vermek istediğiniz iş yerlerinize de açabilmektedir. Bim resmi internet sitesinde başvurularda bulunarak bim mağazalarının açılması için iş yerlerinizi kiralayabilmek de mümkündür. Türkiye’nin her ilinde faaliyet gösteren bim mağazalarına kiralık iş yeri başvurusu yaparak sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Resmi internet sitesinde yer alan iletişim butonundaki bilgilere ulaşarak bim firmasına iş yerlerinizi kiralayabilirsiniz. Bim bayilik veya franchise gibi hizmetleri vermemektedir..

Bim Açmak İçin Şartlar Neler?

Firmanın resmi internet sitesinden iletişim sağlayabilir gerekli forumları doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. 2015 yılı sonunda 4.972 mağaza sayısına ulaşan firmanın birçok mağazası bayilik alarak açılmış olarak hizmet vermektedir. Şirket mağazalarını sadece kendi imkânları ile açmakta olduğundan herhangi bir bayilik ve franchise başvurusu almamaktadır. Bim firmasına yapılabilecek teklifler sadece kiralık iş yerleri olarak sınırlıdır. Bu nedenle de bim bayilik şartları söz konusu değildir. Şirketin internet sitesinde yer alan bilgilere ulaşarak halka açık olan hisselerinden de yararlanabilirsiniz. Bim’de kariyer planlaması da yapmak istiyorsanız bim firmasının resmi internet sitesinden başvurularınızı gerçekleştirerek bu planlamanızın ilk adımını da atabilirsiniz. Yapılan başvurulara en kısa sürede olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılmakta olup her zaman memnuniyet sağlanmaktadır.

Bim mağazalarını iş yerinizde kullanmak için sizlerin belirli metre kareye sahip olan bir iş yerinizin olması gerekiyor. Eğer onaylanırsa anlaşma yapılıyor ve çalışacak olan personeller üzerinde etkiye sizler sahip olursunuz. Yani reyon görevlisi veya kasiyer gibi alımlarda öncelik sizlere tanınıyor.

Bim bayiliği almak için aşağıdaki url adresinden başvuru yapabilirsiniz.

http://www.bim.com.tr/Categories/631/kiralik-yeriniz-mi-var.aspx

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin